Skocz do zawartości

Rower do 3k +/-


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poszukuje roweru, najlepiej MTB, na takim mi się najwygodniej jeździ po mojej niewielkiej mieścinie. Zakupu chciałbym dokonać w jednym z okolicznych miast Toruń/Bydgoszcz. Budżet jaki chciałbym przeznaczyć na rower to około 3000, mogę lekko nagiąć ten budżet, jeśli będzie warto. Roweru nie planuje jakoś szczególnie "katować" a raczej jeździć rekreacyjnie po każdym terenie. 

Odnośnik do komentarza

Kup Indiana Storm X8 chyba że wyczaisz gdzieś używany Indiana Storm X7. Ale nowy to nowy. 3800. Zadzwoń do Media Expert to wskażą gdzie znajdziesz fizycznie. Siedziba firmy jest w Złotowie. To może być wręcz za dobry rower na Twoje potrzeby ale pojeździsz nim wiele lat bo jest bardzo dobrze skonfigurowany i dzięki niemu wkręcisz się w jazdę terenową.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jajacek napisał(a):

Kup Indiana Storm X8 chyba że wyczaisz gdzieś używany Indiana Storm X7. Ale nowy to nowy. 3800. Zadzwoń do Media Expert to wskażą gdzie znajdziesz fizycznie. Siedziba firmy jest w Złotowie. To może być wręcz za dobry rower na Twoje potrzeby ale pojeździsz nim wiele lat bo jest bardzo dobrze skonfigurowany i dzięki niemu wkręcisz się w jazdę terenową.

Storm jest niestety dla mnie za duży. A w używki nie bardzo chce się bawić, nie znam się za bardzo na rowerach i mógłbym wpaść na minę. 

53 minuty temu, Oskarr napisał(a):

Polecam dołożyć i iść w xc 100. Byłem wczoraj w decathlonie w Toruniu to był jeszcze dostępny w cenie 3800 w rozmiarze L na miejscu. 

XC 100 w rozmiarze M, byłby dla mnie idealny. Mam pytanie dotyczące rozmiaru kół, czy w tym przypadku 29 nie są za duże przy rozmiarze ramy M? Wcześniej jeździłem tylko na 27,5.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mitas napisał(a):

Storm jest niestety dla mnie za duży. A w używki nie bardzo chce się bawić, nie znam się za bardzo na rowerach i mógłbym wpaść na minę. 

XC 100 w rozmiarze M, byłby dla mnie idealny. Mam pytanie dotyczące rozmiaru kół, czy w tym przypadku 29 nie są za duże przy rozmiarze ramy M? Wcześniej jeździłem tylko na 27,5.

Ile masz wzrostu i przekrok? Ja mam XC 100 w rozmiarze M. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Nimia napisał(a):

Ile masz wzrostu i przekrok? Ja mam XC 100 w rozmiarze M. 

Wzrost 168/169, przekrok 76

13 godzin temu, Oskarr napisał(a):

Ja mam xc 900 w rozmiarze M z kołami 29", koła 29 są super. Moja mama mając 165 się dobrze na M czuje z kołami 29. 

Przekonuje mnie twoja opinia :)

12 godzin temu, jajacek napisał(a):

Nie ma żadnego problemu z kołem 29 w rozmiarze M

W takim razie nie widzę problemu w przesiadce na większy rozmiar kół :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...