Skocz do zawartości

Opony Specialized Tracer


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Przyszła kolej na wymianę opon w moim gravelu (Specialized Diverge E5 Elite). Do tej pory jeździłem na 35 mm, takie prawie slicki, dobre pod asfalt i ubite szlaki, ale na duktach leśnych, gdzie pojawia się trochę piasku łatwo tracą przyczepność. Myślę o oponach o wyraźniejszym bieżniku o szerokości 38-42 mm, o lepszej przyczepności w terenie, ale też żeby nie zamulały na asfalcie. Chcę trochę więcej wjeżdżać w teren, ale asfalt w dalszym ciągu będzie przeważał. Dodam, ze raczej nie jeżdżę po mokrym i po błocie. Wpadły mi w oko opony Specialized Tracer Sport lub Pro, które Spec wkłada do swoich najnowszych graveli. Miał ktoś może do czynienia z tymi oponami i może coś o nich powiedzieć? Tak wyglądają.

Specialized Tracer Pro 2Bliss Ready Gripton 700 Opona

Odnośnik do komentarza

Miałem Specialized Trigger i były jako takie. Teraz mam Spec Pathfinder i te są zdecydowanie lepsze. Tracer to zawsze była opona przełajowa. Teraz ją dają do gravela? Rozważamy się pozbycie się naszego gravela bo ani ja ani młody nie zaszczepiliśmy się na tę bajkę. Zdecyduję na wiosnę. Natomiast na pewno tymczasem pozbędziemy się dwóch opon, Spec Pathfinder Pro, praktycznie nowych, kupionych od kumpla, których nawet nie założyliśmy do roweru. Pozbędę się za tyle ile dałem czyli 3 stówy za komplet jakby ktoś reflektował, 38 mm.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
W dniu 1.11.2022 o 23:40, jajacek napisał(a):

Miałem Specialized Trigger i były jako takie. Teraz mam Spec Pathfinder i te są zdecydowanie lepsze. Tracer to zawsze była opona przełajowa. Teraz ją dają do gravela? Rozważamy się pozbycie się naszego gravela bo ani ja ani młody nie zaszczepiliśmy się na tę bajkę. Zdecyduję na wiosnę. Natomiast na pewno tymczasem pozbędziemy się dwóch opon, Spec Pathfinder Pro, praktycznie nowych, kupionych od kumpla, których nawet nie założyliśmy do roweru. Pozbędę się za tyle ile dałem czyli 3 stówy za komplet jakby ktoś reflektował, 38

Czy te opony wciąż są do wzięcia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...