Skocz do zawartości

Okolice Czorsztyna, trasy szosowe.


damianKr

Rekomendowane odpowiedzi






Mój kolega, sporo jeżdżący pojechał z córką, lat ok. 25 i z jej mężem właśnie do Czorsztyna rok czy dwa temu. Młodzi nie jeżdżą regularnie na rowerach i mają nadwagę. Bez elektryków nie daliby rady przejechać całej trasy albo byłoby to bardzo




Moja żona i córka do tej pory nie mogą mi wybaczyć jazdy wokół Czorsztyna. Rowery pożyczone Następnym razem dla nich elektryki jak się odbrażą



Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza

Trasa wokół Czorsztyna, poza podjazdem pod Falsztyn jest tak łatwa i przystępna dla wszystkich, że jak już ktoś nie jest w stanie przejechać takiej trasy a w szczególności osoba młoda to jest naprawdę już źle ;). Mój teść 66l, objechał tą trasę dwa razy na zwykłym crossie a jakoś dużo nie jeździ. 

Cytat

Rowery pożyczone emoji1.png

Odnoszę wrażenie, że na swoim rowerze zawsze jedzie się jakoś przyjemniej, niż na wypożyczonym :).

Odnośnik do komentarza

90% młodych ludzi z jakimi mam do czynienia w ogóle nie jeździ na rowerze i przejechanie dla nich 50 km jest wyzwaniem. I ogólnie mało się ruszają. A już szczególnie dziewczyny. Moja była żona jak ją kiedyś zabrałem na rower w lekkie górki za granicą to jak trzeba było podjeżdżać to się popłakała i była gruba awantura :)  A miała wtedy ze 20 lat, była szczupła, chodziła ze mną na siłownię i w przeszłości grała w piłkę ręczną.  Po płaskim jeździła maks godzinę, czy dwie. Ale więcej to już mało chętnie. Ja pierwsze 100 km na rowerze przejechałem mając gdzieś 35 lat. Mimo że jeździłem dużo od dziecka to tylko dystanse do 50-60 km.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...