Skocz do zawartości

Kolorystyka ciuchów VS kolor roweru


Rekomendowane odpowiedzi

Na mtb to chyba raczej się olewa bo wszyscy po takiej jeździe szybko będą brudni. Ale na szosie, w dużej grupie. jest wielu szosowców którzy ubierają się pod kolor. Jeden z kolegów ma rower Wilier i zawsze ma ciuchy teamowe pod kolor roweru. Kolega który jeździ na białym Cipollini z elementami tęczy Mistrza Świata jeździ w białej koszulce i skarpetkach z tęczą. Niektórzy jeżdżą w barwach klubowych. Niektórzy w strojach grup zawodowych. Niektórzy w strojach producenta roweru. Niektórzy nazwą to lansem ale mi się to podoba. Ja akurat dołożyłem starań żeby wszystkie mojego rowery były czarne lub grafitowe z elementami czerwonego. I koszulki mam w tych kolorach co jest praktyczne. Bo biała koszulka na rower ma minimalną szansę pozostać białą. Natomiast kupowanie koszulek grup zawodowych lub linii promowanych przez kolarzy jest zdradliwe. Bo jak grupa się rozwiąże albo mistrza złapią to koszulka staje się demode. Swego czasu popularne były koszulki Discovery i produkty Livestrong Armstronga i Nike. Po jego dyskwalifikacji mało kto chce w nich jeździć. No i przyjechanie brudnym rowerem szosowym na ustawkę jest faux pas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...