Skocz do zawartości

Rockrider Explore 540 29" vs XC 100 29"


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, BrudnyHenryk napisał(a):

chyba "ciut" odjechaliście budżetem od tematu ?

Czemu ? ?Na mój pierwszy poważny rower zbierałem kasę przez 5 lat. Cierpliwość i brak kompromisów. Kupisz coś co ci nie leży to będziesz 2 razy nieszczęśliwy: że wydałeś kasę i że nie sprawiło ci to zakładanej przyjemności. 

Odnośnik do komentarza

@ram Chyba faktycznie model dla Ciebie. Piszą że zjeżdża jak szatan.

The real fun starts when you point its nose downhill. No other bike in this test lets you surf down the mountainside as playfully and easily as the Specialized. Even with a passive riding style, the Epic generates sufficient traction on both wheels, always feeling predictable and intuitive, making it easy to jump from one berm into another while overtaking your buddies with a cheeky smile on your face. Even on fast trails, the EPIC feels composed and inspires confidence, inviting you to keep your fingers off the brakes for a few more seconds.

https://enduro-mtb.com/en/specialized-epic-evo-expert-2022-review/

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, BrudnyHenryk napisał(a):

krótko tu jestem, ale się przyzwyczaję

Wiedzieć czego się chce (rower) jest również swego rodzaju wartością. Pamiętam, 2 lata temu piałem z zachwytu nad mtb BMC. Teraz, między innymi dzięki mentorowi tego forum, wyleczyłem się z bmc. Szerokim łukiem obchodzę a wydaje mi się, że wiem w co warto wejść , na co zwracać uwagę i brać zq pewnik, że sercem roweru, najważniejszą częścią jest rama.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...