Skocz do zawartości

Laik w świecie rowerów. 2200-2500


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry, 

Szukam pierwszego roweru i już na starcie pojawia się problem, bo jedyne co po przeczytaniu miliona wątków i zobaczenia jeszcze raz tylu filmów na yt, udało mi się ustalić budżet (2200, jeżeli będzie warto jestem wstanie dołożyć do 2500).

 

Szukam pierwszego 'lepszego roweru', moja przygoda z rowerem zakończyła się x lat temu, jeszcze za dzieciaka. 

Obecnie poszukuje roweru, którym bez problemu mógłbym poruszać się po ścieżkach leśnych, drogach szutrowych, ewentualnie wypad w góry (lżejsze szlaki, bez hardkoru), ale też takim, który swobodnie przewiezie dziecko w przyczepce po asfalcie. Wiem, że w tym temacie pojęcie roweru uniwersalnego nie istnieje, aczkolwiek może jest jakiś konkretny typ roweru, który po zdjęciu/ dodaniu osprzętu, po zmianie opon, będzie najbardziej uniwersalny. Nie potrafię, określić ile km, będę danym rowerem robił, gdyż jak zaznaczyłem wyżej, dopiero przygodę zaczynam. 

Z góry dziękuję za pomoc i ewentualnie nakierowanie w kierunku jakiego typu rowerów powinienem zacząć się oglądać. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...