Skocz do zawartości

Potrzebuję porady czy ten rower jest wart swojej ceny.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, na wstępie przyznam się, że nie znam się praktycznie w ogóle na rowerach. Znajomy polecił mi rower (ma jakiś poprzedni model z zeszłego roku bodajże) i mówi, że super mu się sprawuję, sam miałem okazję jeździć na nim i był naprawdę fajny. Mam zamiar na nim jeździć po mieście jak i również poza nim np. po jakiś lasach. Mowa o rowerze MTB Romet Mustang M4. Poniżej wklejam link i pytanie - czy opłaca się go kupić za 3300zł? Chodzi mi głównie o części, które ma w sobie, bo niestety mało mi mówią 'podzespoły'.

https://www.decathlon.pl/p/rower-gorski-mtb-romet-mustang-m4-2022-shimano-deore/_/R-p-X8763024

Odnośnik do komentarza

Tak chodziło mi o złożenie po przyjściu paczki, ale to jest do ogarnięcia myślę najwyżej przeze mnie po prostu. 

W dniu 22.05.2022 o 22:08, MalySzaryCzlowiek napisał:

Co masz na myśli przez złożenie? Chcesz kupić takie same części i go klepać od zera ? 

 

Co do roweru o wiele lepsza i bardziej opłacalna opcja to expl 540 z decathlonu.

Co do tego roweru expl 540 z tego co widzę nie jest w ogóle dostępny aktualnie na stronie decathlonu ani w ogóle w sklepach w Polsce (albo coś źle szukam), a z OLX nie chcę kupować. Czy jesteś w stanie polecić mi coś innego lepszego do 3500zł niż ten romet, który wysłałem w pierwszym poście?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...