Skocz do zawartości

Zakup używanego rowera Carrera Karkinos 28


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Rozglądam się za używana kolarka do jazdy do pracy po aswalcie okolice 5km i od czasu do czasu jakaś weekendowa przejażdżka, 

Posiadam okolice 180 cm wzrostu i 90kg budżet jaki sobie założyłem to okolice 1000 zl i natrafiłem na takie ogłoszenie 

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-szosowy-kolarka-kolarzowka-carrera-karkinos-kola-28-na-170-183cm-CID767-IDKY7Uf.html?fbclid=IwAR1wYfqyA6omRuHdAzvyfjGebcQAJfV2dX4t06jXza2qh4L1P2r4V9R_ccY

i chciałbym poznać wasza opinie czy warto, na co zwrócić uwagę 

 

Odnośnik do komentarza

Ciężko ocenić taki rower. To tak jak z Cinquecento. Technicznie szmelc ale jak się ma ograniczony do 1000 zł budżet to ma ręce i nogi ia ten konkretnie nie wygląda na wyeksploatowany. Więc pewnie koszty serwisowe będą znikome. Za 1500 są niezłe używki ale trzeba zwykle w nie włożyć chociaż 300 zł co już może stanowić barierę cenową. Też zaczynałem z szosą od podobnego poziomu i w moim przypadku nie był to dobry pomysł bo pierwsze rowery, które kupiłem był to szmelc i nie chciało mi się na nich jeździć. Szukałbym czegoś chociaż minimum na Shimano Claris lub Sora albo dowolne 9-biegowe Campagnolo czy jakikolwiek Sram. Do tego są części jakby co i w miarę wszystko działa jak trzeba. Ale nie twierdzę że przy tak ograniczonym budżecie jest to zły wybór. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...