Skocz do zawartości

Ekologiczny bidon? (ankieta i Wasze opinie)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Zastanawiamy się nad wprowadzeniem na rynek nowego, ekologicznego bidonu, ale chcieliśmy wcześniej poznać Wasze zdanie na ten temat. Dlatego zapraszam do wypełnienia ankiety dotyczącej właśnie tego zagadnienia.

https://forms.gle/BMEQG3hKosotYxmA6

Ankieta jest anonimowa i zajmie kilka chwil.

Będziemy bardzo wdzięczni za każdą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

... a może jakieś szczegóły projektu, dane firmy i temu podobne? Na czym owa ekologiczność produktu ma polegać?

Kliknąć w link, który nic nie mówi, nie zabiera użytkownika na stronę firmy itd. to w obecnych cyfrowych czasach proszenie się o kłopoty. Niejeden stracił sporo kasy bo kliknięcie równało się z instalacją złośliwego oprogramowania. Nie chcę w żadnym razie torpedować Waszego pomysłu, ale trzeba być ostrożnym.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, miro napisał:

... a może jakieś szczegóły projektu, dane firmy i temu podobne? Na czym owa ekologiczność produktu ma polegać?

Kliknąć w link, który nic nie mówi, nie zabiera użytkownika na stronę firmy itd. to w obecnych cyfrowych czasach proszenie się o kłopoty. Niejeden stracił sporo kasy bo kliknięcie równało się z instalacją złośliwego oprogramowania. Nie chcę w żadnym razie torpedować Waszego pomysłu, ale trzeba być ostrożnym.

Nie mamy jeszcze żadnych szczegółów projektu - jesteśmy teraz na etapie przed-koncepcyjnym i ankieta ma pomóc mi w zweryfikowaniu informacji, które znalazłam do tej pory. 

Jeśli chodzi o dane firmy, to mogę podać jedynie moje: jestem projektantem wzornictwa i prowadzę jdg (NIP: 7352897872 gdybyś chciał się upewnić). Pomysłodawcą i przyszłym inwestorem jest osoba prywatna, pasjonat rowerów, który ma dość śmierdzących i plastikowych bidonów. 

Rozumiem w pełni ostrożność, link przekierowuje do ankiet google, czyli dość popularnego narzędzia do tego celu - myślę, ze to bezpieczniejsze niż przekierowanie do prywatnej strony, która niekoniecznie musi mieć wszystkie certyfikaty ochronne.

Odnośnik do komentarza

Droższe bidony nie mają takich problemów, ani nie zajeżdżają plastikiem, tym bardziej nie śmierdzą, to raczej domena bidonów po 15/30 zł. Dodatkowo są produkty, obsadzone jonami srebra, które też hamują problemy z jakimkolwiek zapachem. Pomysł w dobie eko-ściemy (nie mówię o waszym pomyśle), może się tam jakoś przyjąć.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MalySzaryCzlowiek napisał:

Droższe bidony nie mają takich problemów, ani nie zajeżdżają plastikiem, tym bardziej nie śmierdzą, to raczej domena bidonów po 15/30 zł. Dodatkowo są produkty, obsadzone jonami srebra, które też hamują problemy z jakimkolwiek zapachem. Pomysł w dobie eko-ściemy (nie mówię o waszym pomyśle), może się tam jakoś przyjąć.

Jedyne jakie znam mające sens to Spec Purist pokryty od wewnątrz szkłem mineralnym i Camelbak Podium, nie wiem z czego wykonany, którego obecnie używam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...