Skocz do zawartości

Road+/gravel, pobłogosławienie wyboru [do 5000]


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze wracając do tego limitu wagowego  Geosa to jest też nowa recenzja Janka z Dobrerowery. No i chyba jest tak jak on mówi, że ten limit musi być podany że sporym zapasem, bo to przecież gravel, a więc rower do szerokich zastosowań. Po to dali różne mocowania, żeby móc go obładować. Więc trudno żeby przeciętny koleś razem z ładunkiem miał ważyć max 90 kg. A taki limit wagowy występuje w przypadku wycieniowanych szos wyścigowych. A ten swoje waży. Nie mniej jednak myślę, że ten napis sporo ludzi zniechęcił do zakupu.

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za wszystkie porady tu na forum . Rower zakupiony - Geos w największym rozmiarze 55. Myślałem ,ze będzie za mały, ale na moje 190 cm i przekrok 88 pasuje w sam raz.  Ma dość dugi mostek bo 12 cm. Szukałem odpowiednika w geometrii - i znalazłem prawie identyczny (aż mi się wydawało ,ze wymiary jakby z niego skopiowane;-) - Cannondale Topstone 1(alu).  I tam w canonndale na wzrost do 193 sugerują wlasnie rozmiar L -czyli identyczny z tym unibikeowym 55.

Teraz pozostaje tylko dokupić komponenty - i stąd moje pytanie kolejne- Czy pedały shimano spd M520 to odpowiedni wybór? Czy lepiej dołożyc do M540?

I moze jeszcze - jakie bloki do tych pedałow? 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...