Skocz do zawartości

Manitou Markhor max waga użutkownika


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Jak w temacie 3 szybkie pytania o ten widelec. Czy sprawdzi się pod riderem ważącym 90 kg?  Zastanawiam się też czy skok fabrycznie jest ustawiony na 100mm czy trzeba rozkręcić goleń i wyjąć część tłumika żeby zwiększyć skok z 80 mm do 100mm? (widziałem coś takiego na kilku filmach). Czy opłaca się wymieniać tłumik na lepszy? Ten ABS +

Odnośnik do komentarza

Super! Właśnie widziałem na filmach Szajbajka, że radził dopompować więcej PSI niż jest zalecane do danej wagi żeby amor nie był zbyt miękki... stąd zacząłem się zastanawiać czy nie jestem na niego za ciężki skoro producent przewiduje wagę ridera do 100 kg. a jak z tłumikiem? zostawiać ten podstawowy czy wymienić na lepszy?

Odnośnik do komentarza

Czyli jak jeżdżę bez rynsztunku to się zmieszczę w zalecanej wadze ? z resztą pewnie producent przewidział jakiś "zapas" przy tych 100 kg(?)

Co do tłumika to właśnie o cenę chodzi bo znalazłem dość tani sklep na Ukrainie ? a, że akurat się tam wybieram to już zamówiłem amorek ( w PL nigdzie nie mogę dostać z prostą rurą)  i zastanawiam się czy czegoś więcej nie przywieźć ?

Odnośnik do komentarza

no właśnie "okazyjna" cena! ? w przeliczeniu na PLN jakieś 880 zł, ale oni nie mają VAT no i odpada cło do UE więc pomyślałem że to możliwe... w pudełku było wszystko co powinno być: jakiś reduktor skoku 20mm hayes'a wszystkie papiery i naklejki. Nawet waga się zgadza a  - jakość wykonania elegancka i staranna więc optymistycznie liczę że oryginał :D. Z resztą sklep ma bardzo dobre oceny w sieci... https://www.google.com/search?q=velo+studio+charkov&client=firefox-b-d&sxsrf=AOaemvKdMBq4R1sFsLdBF7GrbeqGbIxzug%3A1635842819240&ei=A_uAYd-BDqawrgS30JKIAw&oq=velo+studio+ch&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAMYADIECCMQJzIECCMQJzoHCCMQsAMQJzoHCAAQRxCwAzoFCAAQywE6BggAEBYQHkoECEEYAFCIFlj1GmCXJGgBcAJ4AIABvAGIAewCkgEDMi4xmAEAoAEByAEKwAEB&sclient=gws-wiz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...