Skocz do zawartości

Opłaca się? GT Avalanche 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko dużo powiedzieć po tych zdjęciach, ale nie wygląda na zapuszczony, ranty na kołach jeszcze są, napęd w miarę czysty nie pordzewiały. Po serwisie podstawowym, może wymianie szczęk, łańcucha i regulacjach to będzie dobre jezdzidlo. Chociaż do "hopow dropów" bym tego nie używał bo się nie nadaje. Amortyzator to sprężyna a napęd nie jest przeznaczony do jazdy górskiej. 

Odnośnik do komentarza

Osobiście nie jestem fanem używanych rowerów, może ktoś wypowie się tutaj kto będzie miał cenniejsze wskazówki czy uwagi. Ale trzeba z tego co ja doświadczyłem, dużo szczęścia, cierpliwości i przede wszystkim wiedzy technicznej aby dobrze kupić używany rower. Jak szukałem roweru często ludzie sprzedawali sprzęt pordzewiały, zastany lub zajechany/zaniedbany co odrazu na start wymaga wyłożenia sporo kasy, a na zdjęciach ciężko to zweryfikować. Zamiast wydawać około 1000 zł na rower wątpliwej jakości wolałbym się wstrzymać z kupnem, dozbierac np. do Indiany x Pulser 3.9. za 1800 zł, masz rower z nowym napędem, świeżymi łożyskami, przerzutka dedykowaną do jazdy górskiej. Nie jest to konstrukcja na ciężki teren ale do takich podstawowych potrzeb w terenie się nada. Ale to tylko moja opinia ? jesli ten GT będzie dobry i pasuje ci rozmiarowo to też będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Parę stówek w niego będzie trzeba pewnie włożyć.  Na żadne góry się nie nadaje. Ma nieuginającą się atrapę amortyzatora i atrapę hamulców. Cena w miarę. Za podobny 7 lat temu dałem 500. Kupowałem 10-letniemu synowi. To raczej rower do jazdy po bułki i parku. Ale jeździć da się. Dużo kasy nie pociągnie bo nie ma hydrauliki. Podobny do tego co my kupiliśmy. Do turystyki się nadaje. Do jazdy po trasach mtb nie bardzo. Chyba że ktoś jest masochistą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...