Skocz do zawartości

zapięcie do roweru do około 200zł ?


Rekomendowane odpowiedzi

który z tych łańcuszków byście polecili ?

Abusa
https://allegro.pl/oferta/zamkniecie-kross-abus-iven-chain-8210-lancuch-85cm-10147967503
czy np tego OnGuarda
https://allegro.pl/oferta/zapiecie-lancuch-onguard-mastiff-8117-70cm-x-10mm-8354444754

ten Onguard to chyba lipa jest jakaś ? nie mówiąc już o tym że zwyczajnie to brzydactwo
ogółem myślałem o U-locku ale ich rozmiary przerażają a im mniejszy (nie kobyła pod prawie całą ramę) to cena ostro w górę heh

ogółem nie mam w zwyczaju stawiania roweru gdzieś długo bez zabezpieczenia, ewww praca gdzie jest ochrona w pobliżu i kratownica gdzie mozna postawić rower czy tam pod sklepem, więc wydaje mi się że tego wielkiego wichajstra jak U-lock jednak nie musze mieć

wiadomo U Lock to przeważnie około 1,300 +\- wagi a łańcuch już koło 2 kg a nawet i więcej, ale mniejsza już o to...
widzę też że są jeszcze te składane, sztywne zapięcia na nitach, ale chyba nie potrzebuję takich wynalazków

myślicie że ten Abus będzie solidny i warty tej ceny ?

Odnośnik do komentarza

No więc właśnie. Raz że zamek ryglowany z dwóch stron więc trzeba by ciąć dwa razy a dwa że położony centralnie więc nie może zostać odstrzelony pistoletem hydraulicznym. Jest mi wiadomo o ukradzionych rowerach, zabezpieczonych łańcuchem Abusa i tanim u-lockiem Abusa za 200, który został w 70 sekund przecięty szczypcami do metalu.

Swoją drogą wczoraj w Leroyu kupiłem lekki łańcuch Gerda za 35 zł, który zamierzam używać jako linki, żeby zabezpieczyć rower na parę minut podczas wejścia do sklepu albo spiąć dwa rowery w czasu jakiegoś jedzenie po drodze.

Odnośnik do komentarza

tylko że te ulocki to klamoty, taki 23cm x 10 cm TO KLOC, i do tego te żółto czarne on guardy są zwyczajnie brzydkie, już wolałbym cały czarny i nie szpecić tym roweru ? nie wyobrażam sobie wozić tego pod ramą, chyba że jakiś mniejszy i nie oczojebny...

poza tym nie mam w zwyczaju zostawiania roweru typu że stoi gdzieś 2-3 godziny np


PS: kupiłem tą Indiane X7, jest spoko i na żywo wygląda dużo fajniej niż na tych marnych zdjęciach na stronach Media

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...