Skocz do zawartości

rower dla kobiety , dojazdy na uczelnie i wycieczki podmiejskie


Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania rower składany z kołami 26" niemieckiej firmy Mifa. Stan bardzo dobry, bardzo mało używany, przebieg ok 200 km. Osprzęt nie powala, bo tylko Shimano Tourney, ale jest bardzo praktyczny, można go łatwo złożyć i wejdzie nawet do małego samochodu. Nie jest zbyt ciężki, waży w okolicach 15-15,5 kg. Ma szerokie opony, chyba 2,1". Od dłuższego czasu w ogóle go nie używam. Leży sobie złożony w specjalnej torbie. Jeśli do rekreacji i dla kobiety to wg mnie bardzo dobrze się nadaje. Sprzedałbym za ok. 800 zł.

Odnośnik do komentarza

https://www.unibike.pl/primelds.html

 

Niedawno kupiłem ten rower żonie, jeździ czasami ze mną po okolicy i leśnych utwardzonych ścieżkach właśnie. Dałem za niego 1400 zł, troszeczke po znajomości za nowy. Nowy masz za 1600 zł normalnie. Dla dziewczyny dla której rower to dwa koła i kierownica wystarczy. Na plus hamulce szczękowe shimano jak żyleta ? nawet mnie sprawnie wyhamowują a ważę 103 kg. W większości rowerów montują gówno warte tarczówki. Co do osprzętu to najprostsze co może być, wraz z pseudo amortyzatorem nie warto się nawet rozpisywać, do zwykłej powolnej jazdy starczy w 100 %. Najlepiej, żeby się sama dosiadła i poczuła rower jak będzie możliwość.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...