Skocz do zawartości

Koła dt swiss m1900 sram na shimano


Rekomendowane odpowiedzi

To nie rzecz adaptera, tylko potrzebujesz zmienić bębenek. Koszt 200 zł. Napisz do dt4you.pl, dystrybutora DT Swiss. Mail: sklep@dt4you.pl Też wymieniałem w moich kołach DT. Zastanów się czy chcesz lżejszy aluminiowy czy cięższy ale bardziej wytrzymały stalowy. Ja bym brał stalowy jeśli jest taka opcja. Za swój do kół DT X 1700 zapłaciłem 205 zł z przesyłką.

Odnośnik do komentarza

Skoro masz odniesienie to jak oceniasz je vs "shimanowskie" Deore slx XT xtr ? Shimano z tego co po opiniach znalazłem dupy nie urywa jeśli chodzi o jakość i niektórzy mówili, że czy Deore czy xtr wielkiej różnicy nie ma.

Pytam bo ciężko znaleźć coś więcej jeśli chodzi o porównania i recenzje na polskich stronach... Albo szukam nie tam gdzie trzeba.

Odnośnik do komentarza

Te sa na pewno lepsze niz Shimano. Kolezanka 50 kg zajechala piasty XT w 2 lata. Jak akurat znalazlem bardzo tanio uzywane Fulcrum Red Zone w swietnym stanie. A za chwile trafil sie kolega co mial na sprzedaz DT X 1700.

Z takich dobrych kol alu w rozsadnej cenie to mamy gotowe DT Swiss, Fulcrumy i i kola skladane na piastach DT i obreczach roznych producentow.

Mozesz spojrzec co fitwheels.eu i lemonbike sprzedaja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...