Skocz do zawartości

Jaki MTB do 4600


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam zakupić nowy rower potrzebnego głownie do jazda rekreacyjnej powiedzmy 60% asfalt/drogi utwardzone, 40% laski, parki raz na jakiś czas wypad całodzienny np. do Jakuszyc tereny Wielkiej Sowy, Sobótki, Wałbrzycha  

 

Jakiej firmy - model byście polecili 

np. te : GIANT TERRAGO 29 2, Unibike Flite, RR XC100 ?????

rower z 1 czy 2 blatami pod moją jazdę ????? 

Odnośnik do komentarza

Ja mam 2 blaty. Wolę bo elastyczniejszy napęd i tańszy w eksploatacji. Inni zachwalają 1x.
RR XC 100 polecam. Ale ma napęd 1x.
Unibike Flite odradzam. To przestarzałe ramy, ograniczone odnośnie szerokości opon.
Sugeruję się trzymać z dala od amorów Suntour. Stoi u mnie w domu Giant Fathom kolegi mojego syna i jego amor Suntour Axon jest fatalny. A MT200 to spowalniacze a nie hamulce. Więc odradzam
Indiana Storm X7 brzmi jak idealny rower do tego zastosowania.
Kellys Gate 30 też dobry rower.

Odnośnik do komentarza

Cube Attention SL i Acid są to bardzo specyficzne rowery. Nie nazwałbym ich nawet rowerami mtb. Dla mnie są to trekkingi z kołami mtb. Siedzi się prawie kompletnie wyprostowanym jak na trekkingu. Jechałem na Cube Attention SL i rama 19 cali była dla mnie, przyzwyczajonego do sportowej geometrii za krótka. Mam 175 wzrostu i jeżdżę normalnie na ramach 17,5 cala. Mój kolega sakwiarz przy 173 wzrostu jest tym Attention SL zachwycony. Jeździ na nim mega komfortowo. Z tym że hamulce i koła do wymiany.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...