Skocz do zawartości
karakan

[Korba] Pomoc w ogarnięciu 1x9

Polecane posty

12 godzin temu, karakan napisał:

W sensie rozszerzyć otwory? Hmm, może faktycznie da się to uratować

Tak, nic się nie stanie możesz rozwiercić.

5 godzin temu, Oskarr napisał:

Zdecydowanie nie szedłbym w opcję rozwiercania otworów od zębatki. Kup taką, jaka powinna być, starą sprzedaj na olx, będziesz stratny 10-15 zł a będziesz miał pewność, że coś Ci nie strzeli w czasie jazdy.

Heh, tak też pomyślałem, zamówiłem nową, niestety 36t. Ciężko znaleźć większą co mnie dziwi, no ale może wystarczy.

Zdecydowanie nie szedłbym w opcję rozwiercania otworów od zębatki. Kup taką, jaka powinna być, starą sprzedaj na olx, będziesz stratny 10-15 zł a będziesz miał pewność, że coś Ci nie strzeli w czasie jazdy.

Nic nie strzeli a już napewno nie jak będzie jeździł po asfalcie jak mówi.

57 minut temu, karakan napisał:

Heh, tak też pomyślałem, zamówiłem nową, niestety 36t. Ciężko znaleźć większą co mnie dziwi, no ale może wystarczy.

Bo z reguły 34 już wystarcza. Ja mam u siebie napęd 1x12 34 z przodu i 11 z tyłu, też się obawiałem, że będzie za mało a na prostym jest nie do dokręcenia.

Strzeli nie strzeli, to już nie istotne, bo jutro przyjdzie prawidłowa zębatka 😄
Czekam jeszcze na widelec z ali i mogę się bawić w składanie

Bo z reguły 34 już wystarcza. Ja mam u siebie napęd 1x12 34 z przodu i 11 z tyłu, też się obawiałem, że będzie za mało a na prostym jest nie do dokręcenia.

Zobaczymy, aktualnie mam korbę 22-30-40 czy coś takiego i dosyć często mi się zdaża używanać 40 przód 11 tył wcale nie z powolną kadencja, no ale to wymaga pewnych warunków. Tak, będę tym jeździł tylko i wyłącznie bo prostej drodze w większości asfalt.