Skocz do zawartości

WSK

Użytkownicy
 • Ilość treści

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O WSK

 • Ranga
  Forumowicz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Co tu się stało? Rozbierałem dzisiaj komorę powietrzną bo zamulał i musiałem rozebrać go całego teraz nie zamula tylko dzieje się to co na zdjęciu. Nalałem nowy olej w dolne lagi. Uszczelki nowe mają 3 tygodnie.
 2. Chodzi ci o bieżnię. Daj foty tych sterów i główki ramy co masz obecnie.
 3. Gąbeczki to gąbeczki one są pod uszczelkami. Chodzi mi między wargą kurzową czyli ta co jest na zewnątrz a olejową czyli tą odwróconą w drugą stronę co pod nią jest gąbeczka.
 4. Nie smaruje się bo jak sam mówisz smar wyłazi na zewnątrz. Mówili mi tak renomowane Polskie serwisy zawieszenia. Amortyzator to Lyrik RCT 3 nowe uszczelki. Warga uszczelki kurzowej jest na zewnątrz po to by zgarniać syf z lagi więc smar ze środka wypuści.
 5. Jak widać na załączonym obrazku nie należy smarować uszczelek kurzowych w amortyzatorze ponieważ lagi są tłuste i przylepiają się do nich hurtowe ilości piachu. A jak wiemy producenci chcą by sprzęt jak najszybciej się rozpadał by kupić nowy.
 6. Witam sprzedam koło Sunringle AM 29 Oś 12x142. Na 4 łożyskach maszynowych proste luzów. Z oponą tą co na zdjęciu i drugą nową 29x2.2 w komplecie plus tarcza 160mm. Cena 280zł. Zdjęć nie da się wstawić więc zainteresowanych proszę o kontkach
 7. Witam jest problem techniczny z przednią przerzutka na 3 z przodu przednia przerzutka bije się z korbą. Dlaczego tak się dzieje.
 8. Co myślicie o tym? hts://www.narowery.pl/pl/p/Blotnik-fender-Zefal-Deflector-FM30-DH-Enduro/9041
 9. Witam gdziem kupić błotnik taki jak na zdjęciu tylko dłuższy? Bo są tylko takie mikroskopijne co nadają się co najwyżej na śmietnik. Ogólnie coś czym mógłbym zastąpić to druciarstwo tylko by nie hlapało mi błotem.
 10. Jak przerzutka z mocną sprężyną tylna obsłuży mi kasetę 9 biegową 11-40 i dwiema zębatkami z przodu.
 11. Witam jaka przerzutka 9sp ogarnia mi kasetę 11-40 z tyłu i dwublat z przodu. Lub jakaś tania kaseta do 100zł 11-40 10sp.
×
×
 • Utwórz nowe...