Skocz do zawartości

Rower górski do 2000-2500zl


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Szukam roweru dla siebie. Będzie to rower używany głównie do rekreacyjnej jazdy. Głównie pewnie asfalt i leśne ścieżki. Myślę, że najlepszym wyborem będzie MTB (amortyzator tylko z przodu)? 

Co byście polecili do 2000-2500zl?

Blizej 2 tys, no chyba że faktycznie warto dopłacić. 

Mam 182cm wzrostu i 84kg.

Myślałem nad Kross Hexagon 6.0

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam, mam podobny budżet jak kolega a nawet wzrost i wagę :) 

Zastanawiam 'się nad Btwin RR 560 lub Romet Mustang 29 1oraz GHOST Kato 5.9 AL. Oczywiście czekam na inne Wasze propozycje jeśli będą to lepsze rowery od tych wymienionych. 

Btwin ma koła 27,5. z drugiej strony na 29" nigdy nie jeździłem, także w sumie to nie mam doświadczenia i wiedzy między dwoma rozmiarami.

Ponadto słyszałem o Sram X5 różne opinie - w sensie porównawczym do Shimano. Jedni mówili, że to klasa Deore, inni że Alivio. Jako, że nie jestem jakimś specem rowerowym - dotychczas jeździłem jakimś starszym rowerem i w zasadzie to go nie serwisowałem, to prosiłbym Was o pomoc. Który z tych trzech rowerów będzie lepszy lub jaki inny jeszcze możecie polecić. 

Pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Jak nie masz poniżej 168 wzrostu to zapomnij o kołach innych niż 29. X5 to z grubsza na poziomie Deore. Co nie znaczy że X7/X9 jest na lepszym poziomie. Bo miałem ten chłam i wybieram Deore o każdej porze dnia o nocy.

Romet Mustang 29 1 to najtańszy rower 29 ocierający się o granicę przyzwoitości. Podobnie Kato 5.9. Cube Attention jest lepszy ale droższy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...