Skocz do zawartości

Stukanie gdzieś z przodu


wichkar

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,

 

podsyłam filmik. W czasie jazdy coś stuka, puka. Rower jest nowy, ma raptem miesiąc. Dzieje się tak głównie na nierównościach, na płaskiej drodze bardzo rzadko, bez różnicy czy trzymam ręce na kierownicy czy nie, czy pedałuje czy nie. Po lesie to nie da się jeździć tak wali. Myślałem, że to może pancerze linek o ramę stukają, przymocowałem je taśmą izolacyjną, luzów żadnych na pancerzach już nie ma, ale dalej stuka. Co to może być ? 

 

- link do filmiku
Odnośnik do komentarza

Właśnie ja też trochę podejrzewałam stery, ale nie pisałam, bo bez serwisu na miejscu, to nie ma sensu - takie wróżenie z fusów. Mnie się raz zdarzyło, że stukało podobnie, ale stery były w porządku, tylko grzybek za słabo dokręcony. Z kolei ostatnim razem winny był... metalowy bidon, a dźwięk niósł się po całym rowerze. Tak że to na odległość jest dla mnie nie do ustalenia. Szkoda jedynie, że nowy rower, a Ty już masz jakieś problemy.

Odnośnik do komentarza

Rower to ghost kato 6.9. Był kupowany w ogólnopolskim sklepie sportowym. Skusiła mnie promocja taniej o vat i cena w stosunku do podzespołów i tego co oferowały inne sklepy była bardzo dobra. Chłopak stwierdził, że wyślą to do producenta, bo serwisu jako takiego nie mają i w PL też nie. Jak widać chyba lepiej jednak kupić coś 'gorszego', ale w swoim mieście z serwisem.

Odnośnik do komentarza

Tego nie wie się nigdy. Jak się psuje, to oczywiście lepiej, jak nie, to po co przepłacać ;) Druga rzecz to samo funkcjonowanie serwisów. Lata temu kupowałam Krossa u autoryzowanego sprzedawcy, ale jakoś na niewiele się to zdało, bo serwis i tak był do niczego, ja jedynie straciłam tam czas i nerwy, a w rowerze i tak usterki nie usunęli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...