Skocz do zawartości

Rower do 3city do 2k


Rekomendowane odpowiedzi

W Tribanie to i 35c włożysz. Koszt zależy od wagi i jakości opon. Ja jeździłam na tanich za 40zł sztuka, ale jednak te dwa razy droższe są też prawie dwa razy lżejsze.

Do liczników z kadencją mam stosunek taki, jak Jacek do crossa lub fitnessa - każdy przez to musi sam przejść, a potem większości wydaje się to najgłupszym wydatkiem życia i wracają do MTB lub kupują prawdziwą szosę ;)

Odnośnik do komentarza

W Tribanie to i 35c włożysz. Koszt zależy od wagi i jakości opon. Ja jeździłam na tanich za 40zł sztuka, ale jednak te dwa razy droższe są też prawie dwa razy lżejsze.

Do liczników z kadencją mam stosunek taki, jak Jacek do crossa lub fitnessa - każdy przez to musi sam przejść, a potem większości wydaje się to najgłupszym wydatkiem życia i wracają do MTB lub kupują prawdziwą szosę ;)

czyli odradasz licznik ?

Odnośnik do komentarza

Kto bogatemu zabroni. Na aliexpres możesz kupić za ok. 60 zl bezprzewodowy z kadencja lixdata lub enkeei. Przy 3k możesz rozejrzeć się za gravelami, ale musiałyby być po sporych upusta lub używane (nietrafione rozmiary), na Olx ktoś oferuje soot 30 za 3k, jak masz blisko do Warszawy warto obejrzeć, Jacek linkował też kiedyś speca Diverge za podobną kwotę, ale szybko ktoś go kupił, na alledrogo widziałem też kilkuletniego cannondale caadx 105 w

super stanie i tej cenie, ale on również szybko się sprzedał.

 

Wysłane z mojego TA-1024 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Kto bogatemu zabroni. Na aliexpres możesz kupić za ok. 60 zl bezprzewodowy z kadencja lixdata lub enkeei.

Dokładnie tak. Ja miałam przewodowy licznik z kadencją za 120zł, a po jego zgubieniu w lesie, wróciłam najpierw do zwykłego, taniego licznika za 50zł, a potem przesiadłam się na kombajn z GPS, na który przy intensywniejszym użytkowaniu roweru warto uzbierać. Czy to znaczy, że jest konieczny? W zasadzie jest tak samo potrzebny, jak i kadencja, która przydaje się niewielkiemu odsetkowi, podczas gdy cała reszta uprawia gadżeciarstwo ;) Żeby nie było, też jestem na tej liście i jeśli brać pod uwagę procentowo wydatki i zarobki, to w bardzo ścisłej czołówce :D

 

Gravel do miasta to głupi pomysł. Gravelowi bliżej do przełaja, a bardzo daleko do MTB. Jednym słowem komfort da znikomy, a osiągi mocno spadną.

Odnośnik do komentarza

Kto bogatemu zabroni. Na aliexpres możesz kupić za ok. 60 zl bezprzewodowy z kadencja lixdata lub enkeei. Przy 3k możesz rozejrzeć się za gravelami, ale musiałyby być po sporych upusta lub używane (nietrafione rozmiary), na Olx ktoś oferuje soot 30 za 3k, jak masz blisko do Warszawy warto obejrzeć, Jacek linkował też kiedyś speca Diverge za podobną kwotę, ale szybko ktoś go kupił, na alledrogo widziałem też kilkuletniego cannondale caadx 105 w

super stanie i tej cenie, ale on również szybko się sprzedał.

 

Wysłane z mojego TA-1024 przy użyciu Tapatalka

do wawy daleko z gdańska

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...