Skocz do zawartości

Warszawa lub zachodnie okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie też zauważyłam, że dużo niestety zależy od linek - jak jest prosta i ładnie ucięta, wychodzi "ino mig", ale z używaną zaczyna się droga przez mękę.

Ja mam do linek takie pomarańczowe szczypce z Castoramy za 49zł i jestem bardzo zadowolona. Nieco gorzej jest z pancerzami, bo potrafi przymiażdżyć końcówkę czasem, ale bez dramatu. Firmy niestety nie sprawdzę, bo jestem poza domem do końca tygodnia.

 

Tak marginesie linki się tnie ma samym samym końcu, właśnie aby uniknąć takich przepraw. Najlepiej już po przykręceniu wszystkich śrub w przerzutkach i hamulcach :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skończony :) Jazda testowa parę km zaliczona. Jest fajnie i na razie nie brakuje blatu większego jak 38. 

Zobaczymy co będzie na dłuższej trasie, ale podejrzewam że też spoko. Teraz poluje na szosę, tj chce  pożyczyć sobie na tydzień i zobaczyć co i jak.

 

A dziś miałem jechać rowerem do roboty, ale zapomniałem podnieść ciśnienia w oponach i nie miałem czasu na szukanie pompki. Na trasie, którą jeżdżę (główna wlotówka do Warszawy od Pruszkowa) o godzinie, o której powinienem tam być potrącono rowerzystę. Chyba śmiertelnie. 

 

i-oszukac-przeznaczenie-final-destinatio

 

edit: jednak nie śmiertelnie 

 

 

rowerzystka trafiła w stanie ciężkim do szpitala
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...