Skocz do zawartości
niet

Okolice Warszawy

Polecane posty

Podpisuje się rękoma i nogami. Od strony zachodniej tj Pruszków i okolice nie ma tego za wiele, przynajmniej na takie trasy do 50km, chyba że coś polecacie.

zachodnia strona od Centrum Warszawy wogole nie jest mi znana.

Ten wpis Maćka już kiedyś czytałem, fajny generalnie blog.

Wiem że pod siedzibą Dell zbierają się ustawki. Jeżdżą też do Głowna, do Darka Baranowskiego.

Pierwsze słyszę żeby pod Dellem była jakaś ustawka 🙂

Na pętli Della sporo osób robi po prostu treningi, w tym i ja, interwałowe, sprinterskie i tempówki.

Jeśli chodzi o stricte mocną jazdę szosową zwaną inaczej ustawkami to proszę uprzejmie:

http://cyklomaniacy.pl/treningi/

Ja jeżdżę na trzy,

Jaroszki środa 16.15 regularnie - bardzo mocna, startuje ok 10 osób, kolejne dołączają się po drodze, w sumie 20-30. Byli zawodowcy, aktualni mastersi. W zasadniczej części tempo praktycznie nie spada poniżej 40, sporo zakrętów, skoków interwałowych, chwilami jak przód dociśnie to i +50 km/h się ciśnie.

Rzgowska - niedziela 10.15 - jeszcze mocniejsza niż Jaroszki. Ten sam profil uczestników, jakkolwiek z uwagi na niedzielę dużo więcej osób, czasem i 50 +. Moje średnie z segmentów Stravy sprzed kilku dni.

2000357531_stravasegmenty.jpg.b3566ac0b34f8c3553c2d94bc0ec8ead.jpg

Andrespol - najsłabsza z wyżej wymienionych, co nie znaczy że słaba. W przeciwieństwie do powyższych gdzie idzie ogień i co najwyżej tworzą się grupetta, tutaj od początku dzieli się na kilka mniejszych grup, od tempa 30 km/h do 40 km/h. Na początek polecam (chyba że masz bliżej gdzieś indziej, ale w innych nie jeździłem. Poniżej średnie na segmentach z wczoraj (najmocniejsza grupa).

Andrespol.jpg.bb7d22c4ea66f091cd00f00bda354ad7.jpg

Ja nie z Łodzi więc do końca nie wiem. Wiem że moi koledzy. Bittner i Tomczak, razem z synami, często stamtąd, spod Della, jeżdżą. A razem z nimi parę innych osób.