Skocz do zawartości

Jakie nieocieplane getry/legginsy na krótkie spodenki rowerowe?


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję kupić cienkie (nieocieplane) legginsy, które nie będą wyglądały jak bielizna, czyli potrzebuję coś ładnego czarnego ? Będę je chciał zakładać na krótkie spodenki z wkładką i szelkami, tak aby dało się w nich wygodnie jechać w temperaturze 10-15 stopni (a jak wzrośnie do 18 to się w nich nie ugotuję).

 

Wypatrzyłem gacie Rogelli Boone. Z ekspresem na nogawkach (przydałby się, żeby nie ściągać butów, w razie gdy zrobi się za ciepło) i piszą, że nadają się do założenia na spodenki z wkładką. Jeździ ktoś w nich, albo w czymś podobnym?

Dlaczego nie nogawki? Moje spodenki są projektowane na 15 stopni w górę. Poniżej tego, materiał, który osłania nerki, przestaje je chronić i łatwo się tam przewiać ? Potrzebuję coś niezobowiązującego, co utrzyma ciepło przy nogach, ale nie będzie mnie nadmiernie grzać, bo na duży chłód mam już arsenał.

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem w końcu te Rogelli Boone.

rowerowy365 - te, które podlinkowałeś, nie mają suwaka na nogawkach, a na tym mi zależało, żebym mógł je założyć bez ściągania butów.

 

Często zdarza mi się jeździć w taką pogodę, że gdy jest słońce, to jest przyjemnie ciepło, ale po zachodzie szybko robi się chłodno i potrzebuję coś założyć (10 lat temu nie potrzebowałem, ale widzę, że z wiekiem wrażliwość na temperaturę niestety się powiększa). I wtedy fajnie byłoby nie bawić się w ściąganie butów.

No nic, zobaczę co to z tych gatek wyjdzie, najważniejsze, żeby były wygodne po założeniu na pieluchę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...