Skocz do zawartości
rowerowy365

Forumowe spotkanie na południu Polski

Polecane posty

Na dzikie tłumy nie poradzisz, a co do ustawki to skąd będzie wcześniej wiadomo? Ogłaszają się gdzieś?

Zresztą czy to duża przeszkoda? Pytam bo u mnie widuję grupy rowerzystów po 3-4 sztuki.

W sumie najpóźniej na ok. dwa tygodnie przed, powinienem już wiedzieć czy spotkanie dojdzie do skutku. Muszę zarezerwować jakiś bilet na powrót bo w te i nazad nie dam rady przez 4 dni.

Chodziło mi o to, że zaczęło się od umawiania bez zobowiązań, aż tu nagle Łukasz nazwał z rozmachem temat "forumowym spotkaniem" i teraz nie wiem, czego się spodziewać :D

Z ustawkami w zasadzie problemów nie ma. Wymieni się grzeczności, a potem znikną za horyzontem :P

Tak jak pisałem. Jeśli mam przemierzyć Polskę w konkretnym kierunku, to chętnie zrobiłbym to w jakimś konkretnym celu. Mam na myśli spotkanie paru osób, może parę wspólnych kilometrów przez Puszczę, jakieś wspólne biwakowanie czy imprezka w knajpie. W sumie nic wielkiego. 

Moje pierwotne plany w ten weekend to wyjazd na północ od Poznania ale południe też może być pod warunkiem, że się zobaczymy.

Panowie z Warszawy mają ciut bliżej. Pytanie co oni na to?

Puszcza jak najbardziej pasuje, lubię się tam przejechać bo płasko :)

Z terminem gorzej przy żonie i dwójce dzieci, ale myślę że dam radę :)

Ja niestety odpadam, mam kilkumiesięcznego brzdaca w domu, wyrwanie nie na pół dnia na rower jest nie lada osiągnięciem, dodatkowo obarczonym wyrzutami sumienia:) za to na początku czerwca kręcę się z rowerem w okolicach Olsztynka;]

Jak na razie chętne są tylko cztery osoby. Szkoda. Czytałem gdzieś, że chłopaki z Wwy umawiają sie na wspólną jazdę, a Jacek chyba na zawody, więc pewnie odpadają. "Administrator" też się nie odzywa. Pytanie więc czy temat aktualny.

Cztery osoby to już dwie pary, kameralnie ;) Poza tym WTR to nie autostrada :P A kto prócz naszej dwójki, bo chyba się zgubiłam.

To ktoś coś właściwie? Czy przekładamy na bliżej nieokreślony termin? Ja i tak mam obecnie formę taką... no, średnią. I to nawet jak na kobietę :P Więc na mężczyznę to chyba kompletnie do kitu :D