Skocz do zawartości

Fuji Jari czy Author Ronin?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Miał być Romet Boreas jak ustaliliśmy w tym wątku https://roweroweporady.pl/f/topic/2986-gravel-do-jazdy-w-okolicach-wroclawia/page-2?do=findComment&comment=23630

ale sklep okazał się niewypałem.

 

Poszukałem, podzwonilem i mam dwa różne typu i proszę o pomoc w wyborze. Albo Fuji Jari 1.5 z 2018, wydaje mi się bardzo fajną opcją, napęd sram apex 1x11, sztywne osie, możliwość włożenia kół 42, nowoczesna rama o wygodnej geometrii, tak przynajmniej wynika z cyferek. Druga opcja Author Ronin 2017 opisywany już na forum. Też fajny z napędem 2x10 tiagra itp.

 

Jaki mam dylemat? Różnica w ofertach jakie mam pomiędzy dwoma rowerami to tylko 900 PLN ( "tylko" w odniesieniu do ceny katalogowej, bo na Fuji mam fajną cenę) ale czy różnica między nimi jest warta dopłacenia? Czy nie lepiej wziąć Ronina a za pozostałą kwotę kupić fajne ciuchy na rower? Na ile amator wyczuje różnice pomiędzy tymi dwoma rowerami? Proszę o pomoc bo sam tego nie wymyślę. Aha, nie mam możliwości przymierzenia się do żadnego z nich. Żaden mi się też nie podoba, więc nie kupię "ładniejszego" jak czasami tu niektórzy doradzają ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...