Skocz do zawartości

Rower używany z allegro


Rekomendowane odpowiedzi

Nie warto. Jakiś dinozaur rowerowy. Ludzie wystawiają teraz rowery na kołach 26, które stały się już historią. Ceny są różne. od kilkuset zł do kilka tysięcy. To jest rower, który ma co najmniej 10 lat. Owszem lekki, owszem był na bardzo dobrym osprzęcie 10 lat temu, amor jakiś archeologiczny o którym nawet ja nie słyszałem. I ktoś go jak widać 10 lat katował. Używany to warto kupić mało wyeksploatowany, na kołach 29 lub 27,5 i na dobrym amorze.

 

A do czego potrzebujesz rower i jaki masz budżet?

Odnośnik do komentarza

Wygląda jak "podrasowany" rower z marketu. Napisane MTB ale opony jak dla mnie cross-owe. Stery 1", widelec wygląda jak sprzed dekady albo więcej. Kierownica turystyczna - na pewno będzie wygodna ale obok MTB to ona nie leżała.

Lepiej zainteresuj się Lazaro, który zaproponował @mataman. Typowy do spokojnej jazdy takiej jak potrzebujesz.. 

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Jestem tu nowy , ale dzisiaj sprzedałem MTB i chcę kupić rower crossowy. Budżet mam niewielki i znalazłem używany Cube http://allegro.pl/cube-alivio-amortyzacja-kola-28-jak-nowy-i6939418667.html

lub nowy Kross Evado 1 http://allegro.pl/kross-evado-1-0-srebrny-l-21cali-2015-i6935887237.html? Sprzedawca Cube 100% pozytywów i lepszy osprzęt, ale jednak używka.

Odnośnik do komentarza

Tak na szybko spojrzałem i jeśli wybór pomiędzy tymi dwoma to Cube. Wygląda prawie jak nówka, osprzęt jednak lepszy niż w Krossie 3x8 vs 3x7 .Wiadomo że nie będzie to jakiś super wypasiony sprzęt, ale do spokojnej jazdy z zupełności wystarczy. Chyba że możesz wydać te 1500zł to znajdzie się wtedy kilku tzw. ''Króli Allegro'' = Spartacus, Kands, Lazaro, Eries itp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...