Skocz do zawartości

Rower pod MTB dla początkującego podwójna amortyzacja do 8000.


Rekomendowane odpowiedzi

No i co? Niedobrze było na tym Treku, który oddajesz synowi? A te dzieci na wycieczce to na swoich rowerach czy na foteliku?

Po jakimś czasie wydał mi się za mały :) Poza tym technologia idzie do przodu, a to model sprzed dobrych kilku lat. Pewnie teraz można też coś lżejszego znaleźć, linki schować, inne przełożenia, itd.

 

Na swoich rowerach, fotelik jest na trekkingowym żony ;)

Odnośnik do komentarza

Full XC to fajna rzecz. Nie wiem tylko czy w tym budżecie da się dostać coś porządnego.  Do bike barku komuś kto nie jeździ na codzień w MTB raczej nie polecałbym się wybierać. A już na pewno nie na rowerze bez opuszczanej sztycy i lekko zjazdowej geometrii typu trail lub enduro.

 

OFF TOPIC

Swoją drogą Marek, jechałem wczoraj mój pierwszy w życiu maraton MTB, Memoriał Bercika. Nie jeżdżę za dobrze technicznie ale widziałem wczoraj mnóstwo ludzi którzy jeżdżą dużo gorzej ode mnie. Słabo sobie radzą na korzeniach, boją się na zjazdach, nie radzą sobie na piachu i w błocie. Jednak MTB wymaga sporo techniki i koordynacji. Nie wystarczy po prostu jeździć na rowerze. Muszę powiedzieć że jazda ze ścigantami po najtrudnieszych singlach Kampinosu sporo mnie nauczyła. Jeśli chodzi o wynik zająłem 5-te miejsce w mojej kategorii. W open wyprzedziłem 115 ludzi. Więc przyzwoicie jak na pierwszy start.

Odnośnik do komentarza

Trzy tygodnie temu bylismy na rychlebach i koutach. Najwiekszy fun mielismy kiedy okazalo sie, ze jezdzimy znacznie szybciej niz sporo kolesi w fullface, pelnych zbrojach i na rowerach dh. Jest tak jak mowisz jacku, sama umeiejetosc zwyczajnej jazdy do za malo na enduro czy dh. Trzeba stale sie szkolic. Sam rower ma moim zdaniem drugorzedne znaczenue, ja na swoim - nie bez problemow, ale zjezdzam trasy dh w koutach.

Odnośnik do komentarza

Ha ha. Co za zbieg okoliczności. Przed chwilą jechałem na szosie z jprzypadkowo spotkaną laską z którą rozmawialiśmy o Koutach i Rychlebach. Kouty nie dla mnie. tam się boję ale to typowa trasa DH, A Rychleby, mój partner treningowy, który dziś z nami jechał, przejechał Superflow na swoim przełaju :)

Laska ktora z nami jechała ma fajnego Canyona Spectrala.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...