Skocz do zawartości

Rower do 2500 pln


Rekomendowane odpowiedzi

Puszcza Notecka, nigdy nie byłem. Trzeba nadrobić. Ale wygląda na Wikipedii że podobnie jak u mnie w Kampinosie piachy, korzenie i błota. Do takich warunków cross nadaje się do jazdy niezbyt agresywnej i raczej po drogach pożarowych i innych szerokich. Nie po singletrackach, którymi jazda pod warunkiem posiadania dobrego roweru i i odrobiny techniki sprawia mi dużą przyjemność. Mając puszczę pod nosem na pewno nie kupiłbym trekkinga/crosa tylko MTB. Błotniki majątek nie kosztują a lampka z Allegro z diodą cree kosztuje 80 zł i świeci parę godzin. Dynamo wtedy nie potrzebne. Do domu dojedziesz. Podlinkuj tego Montanę, zobaczy się co to jest.

Odnośnik do komentarza

To chłam jest. Tego nie bierz. To nie ma amortyzatora tylko uginacz w postaci stalowej sprężyny. Miałem podobna zimówkę ale kosztowała 1000 zł. Nowa

Koła 29 cali mają zaletę w postaci szybszej jazdy na asfalcie, na prostych, na zjazdach i przy przejeżdżaniu przez przeszkody. No i przede wszystkim ze względu na większe koło jest dużo bardziej komfortowy niż 27,5.

27,5 jest zwrotniejszy, tam gdzie jest bardzo techniczna trasa z dużą ilością zakrętów i trudnych technicznie odcinków

Ja mam w domu i 29 i 27,5 i na 27,5 w ogóle nie jeżdżę. Kompletnie mi się nie podoba. Ściga się na nim mój syn, któremu zupełnie się nie podoba 29 więc przynajmniej nie ma kłótni, kto ma na czym jeździć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...