Skocz do zawartości

Triban czy Fitness?


Rekomendowane odpowiedzi

Zdaję sobie z tego sprawę, ale dlatego właśnie cena jest do negocjacji. Może jednak ktoś się skusi, jeśli nie to rower po prostu zostawię, nie będę sprzedawał za bezcen.

Nikt nie mówi, żebyś oddał komuś rower za darmo :) Naprawdę nie da się na nim jeździć ? Co się dzieje ? Szysza kupił za mały, dlatego chce zmienić, co jest zrozumiałe. 

Odnośnik do komentarza

Po prostu lecę całym ciężarem na kierownicę i szybko bolą ręce.

Przydałoby Ci się niżej siodełko niż kierownica, ale to chyba przy większym rozmiarze ramy. Ile ważysz ?

ps. spróbuj obniżyć siodło o 1cm, może 1,5. Ze zdjęć wnioskuję, że nie jest źle, ale spróbuj. Są jeszcze ergonomiczne chwyty kierownicy, które mogą ulżyć w "cierpieniu". Dawałem Ci cytat z wypowiedzi kolesia, który kupił Sirrusa i na wejściu wymienił w nim części, bo nie dało się jeździć. 

Ten Twój Pells ładnie się prezentuje. 

 

Można zawsze zastosować przedłużkę :

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Rower jest dobry, ale firma jest mało znana i jakby nie było jest to rower używany. 2000 zł to jest górna granica. Ja bym oscylował wokół 1700-1800 zł. Postaw się w sytuacji kupującego. Masz 2,5 tys w kieszeni i chcesz kupić fitnessa, to kupisz używanego, nieznanej firmy na OLX ? Owszem, jeżeli będzie to np. Spec Sirrus, który normalnie kosztuje 4 tys. Ktoś,kto ma 2,5 tys. może mieć nowy rower. 

Odnośnik do komentarza

Nie egzotyka, tylko Demon Pells Elite Carbon kosztuje obecnie 2974 zł w sklepie, w którym kupiłeś. Ty chcesz sprzedać ten sam, tylko że używany rower za 2500 zł :D Zrozumiałbym jeszcze gdybyś zmienił w nim korbę na Deore zintegrowaną albo chociaż Octalink, koła na lżejsze, opony, manetki itp. Ty i kolega nie zmieniliście nic, a chcecie rower używany sprzedać mniej więcej za tą samą kwotę. Ja kupiłem górala za 2400 zł (cena w katalogu 2700). Wymieniłem w nim amor na powietrzny, korbę na zintegrowaną Deore, manetki, przerzutkę przednia na Deore XT, opony na lżejsze o 250 gram każda. Gdybym miał go wystawić (chociaż nawet nie mam takiego zamiaru, bo kocham swój rower), to za 2000 zł. Jego cena rzeczywista, to jakieś 4000 zł, ale na OLX czy Allegro jest tyle rowerów, że sprzedanie czegokolwiek graniczy z cudem. Więcej realizmu. Rowery fitness nie są rozchwytywane, bo nie mamy miast z dużą ilością gładziutkiego asfaltu (bo z myślą o takiej powierzchni powstała idea tego typu roweru). 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...