Skocz do zawartości

Naklejki ochronne na ramę.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Ja dawniej też stosowałem taśmę izolacyjną w newralgicznych miejscach. Obecnie fajny patent podpatrzyłem w rowerach Uni. Stosują na linki takie małe fajne nakładki gumowe. Patent z dętką też dobry. Jak można zaszaleć to czemu nie naklejki. Zawsze to wszystko będzie chronić naszą maszynę przed różnymi dziwnymi zdarzeniami.

Odnośnik do komentarza

W moim rowerze ( Cube Cross Pro) mam oryginalnie naklejone w newralgicznych miejscach przezroczyste naklejki- czyli na tylnym widelcu po stronie łańcucha, pod spodem dolnej ramy, na główce ramy w miejscach ocierania się linek z hamulca, przerzutek i amortyzatora . Moim zdaniem całkiem przydatna sprawa :) - nie wiem na jak długo to wystarczy , ale po kilku miesiącach jazdy -często po szutrowych drogach- wszystkie chronione części są jak nowe. Nie raz - jak to kobietę  :D  - bolało serce na dźwięk odbijanych od ramy kamyków i kamieni i przyznaję , że rower podlegał oględzinom pod kątem obić- nie ma i to mnie cieszy. W jednym miejscu na główce ramy była oryginalna nalepka źle naklejona- tzn nie  tym miejscu o kilka milimetrów- i w tym miejscu jest lekkie wytarcie od linki, dokupiłam folię i nakleiłam w prawidłowym miejscu dla zabezpieczenia przed dalszym wycieraniem. Czyli naklejki na "coś " się przydają :) .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...