Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiałem się nad zakupem roweru i wybór padł na crossa. Jazda głównie asfalt czasami jakieś leśne drogi.

Trochę szukałem i znalazłem coś takiego. Cena ok 6k

MERIDA CROSSWAY 700

UNIBIKE XENON

Te rowery maja 2 blaty z przodu, czy może lepiej szukać czegoś z 3?

Prosiłbym o pomoc co wybrać a może polecacie coś innego. Jestem dość niski jeśli to ma znaczenie-  163cm

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.04.2024 o 14:26, polaris napisał(a):

W tym Radonie rozmiar ramy zaczyna sie od 48cm czyli ok 19''. Przy moim wzroście i przekroku(jeżeli dobrze zmierzyłem ok 74cm) nie będzie to troche za dużo?

 

Zobacz sobie dokładnie geometrię tego roweru, rozm. 48 ma 455mm długość rury podsiodłowej, a w 19' Xenonie masz 483mm.  

Sprawdź geometrię nie na telefonie bo widzę, że w przeglądarce telefonu rozjeżdża się ten schemat (strzałki i wymiary). 

Załączam zrzut z telefonu, 48 to wymiar zaznaczony na zielono, 455 to dla. rury podsiodłowej.

Screenshot_20240420-122015.png

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KrakowiAnka napisał(a):

Zobacz sobie dokładnie geometrię tego roweru, rozm. 48 ma 455mm długość rury podsiodłowej, a w 19' Xenonie masz 483mm.  

Sprawdź geometrię nie na telefonie bo widzę, że w przeglądarce telefonu rozjeżdża się ten schemat (strzałki i wymiary). 

Załączam zrzut z telefonu, 48 to wymiar zaznaczony na zielono, 455 to dla. rury podsiodłowej.

Screenshot_20240420-122015.png

Jeżel ett ma wymiar 570mm, to tt prawie na pewno nie będzie 480mm. Tt będzie zazwyczaj ok 40mm mniejsze niż ett

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...