Skocz do zawartości

[5-7k] jaki gravel(?) wybrac?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Poszukuję roweru prawdopodobnie gravela. 70-80% jazdy to bedzie asfalt, reszta to szutry, jakies drogi w lesie itd - zadnego trudnego terenu, blota itd. Mam 190cm wzrostu, 90kg wagi i jestem w bardzo dobrej formie fizycznej.

Od kilku dni jako zupelny amator przegladam internet w poszukiwaniu informacji i uznalem, ze w moim przedziale cenowym najlepszymi opcjami beda:
- Kross Esker 6.0 2023 -  każdy o tym rowerze wypowiada się tylko dobrze, jaka jest opinia tutejszych specjalistów?
- Sensa Romagna Gravel GRX 2023 - ten rower wg mnie(amatora w temacie) ma super osprzet w stosunku do swojej ceny. Czy ktoś miał styczność z tą marką i może cokolwiek na temat tej marki/tego konkretnego modelu powiedzieć? https://szybkierowery.pl/produkt/sensa-romagna-gravel-grx-2023/
- Unibike Geos 2024 - tutaj podobno jest jakaś dziwna geometria i chyba go odpuszczę

Może jest coś jeszcze na co powinienem zwrócić szczególną uwagę?

Odnośnik do komentarza
  • Rapido93 zmienił(a) tytuł na [5-7k] jaki gravel(?) wybrac?

Sensa porządne rowery. Taka marka sprzedawana głównie w marketach na zachodzie, co nie znaczy nic negatywnego. 
Dobry rower za dobrą cenę. Mam akurat u siebie koła Supra dodawane do rowerów Sensa, akurat alu-carbon 55 mm i są dobrej jakości.

Kross Esker 6.0 podobny jak i Unibike. Kross suport wkręcany co lepsze. Unibike PressFit co gorsze. Wszystkie te ramy chyba będą podobne bo wszystkie są z tego samego stopu aluminium 6061.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...