Skocz do zawartości

Opinia w sprawie rozmiaru ramy kands toro


Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś na granicy normalnej rozmiarówki L i XL ze wskazaniem na XL. Zwykle na te bzdury bzdury które producent wypisuje nie ma sensu zwracać uwagę. 
Ta rozmiarówka nie jest normalna. Natomiast rozmiar masz dobrze dobrany.
W tym rowerze masz reach 402, stack 607. Te parametry są kluczowe. W gravelu którym jeżdżę, rozmiar L 56, mam reach 383, stack 583. Mam 175 wzrostu, przekrok 84 i jestem na granicy M i L.

Odnośnik do komentarza

Do roweru trzeba się przymierzyć. Ja mam 186 cm wzrostu, przekrok 86. Jak kupowałem gravela (Spec Diverge) to zarezerwowałem w sklepie rozmiar 58, a wróciłem z rozmiarem 56... Źle się czułem na 58ce.
Teraz kupowałem szosę (Giant TCR) i już prawie bez mierzenia zamówiłem "L", ale coś mnie naszło i poszedłem do lokalnego sklepu gdzie mieli "L" i "M/L" na stanie. Po przymiarce zamówiłem "M/L". Łka była dla mnie za długa , źle się na niej czułem.

Odnośnik do komentarza

@jajacek dziękuje bardzo za odpowiedź. Trochę mnie Pan uspokoił i nieco wyjaśnił o co chodzi z geo. 

@Cajtek78 dziękuje za odpowiedź. Właśnie zabieram rower na pierwsze przejażdżki i sprawdzam jakie mam wrażenia z jazdy. To mój pierwszy rower z barankiem ,więc nie mam porównania. Przed zakupem rzeczywiście mogłem podzwonić po dealerach z okolicy i do jakiegoś się przymierzyć. Bardzo dobry tip na przyszłość. Dzięki 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...