Skocz do zawartości

Trek za 2500 zł dla dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Jacku, w takim razie poluję cierpliwie na ten model. Okazało się, że ten nowy za 7 tys. zł z ogłoszenia z mojej okolicy, to jest sprzedawany nowy z kartonu, ale... bez baterii!  🤣 Trochę to dziwne, więc wolę kupić z pewnego źródła (nie wiem w ogóle skąd sprzedający ma taki rower nowy i bez baterii, więc zakładam że i gwarancji nie będzie, a dokupienie baterii 710 Wh to kolejne 4 tys.). Póki co najtaniej udało mi się go znaleźć w sklepie wysepka.pl za 14400 zł. 

Chciałem się jeszcze upewnić, czy geometria Turbo Tero zapewni mi raczej taką wygodną pozycję? Na moje wycieczki po lasach, szutrach i po asfalcie zależy mi raczej na komforcie. Zakładam - nie wiem czy słusznie? - w trybie eco dam radę zrobić nim zasięg w okolicy 100km ?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Chciałem podziękować Wam wszystkim za pomoc i liczne i cierpliwe odpowiedzi. Na podstawie analiz i poszukiwań, udało mi się dobrać swój kolejny rower w życiu - Turbo Tero 4.0. Jak na razie jestem bardzo zadowolony, ten rower spełnia moje oczekiwania, daje mi wygodną pozycję i pozwala wjechać w głębszy las i nie tylko 😄 Bateria 710Wh też spisuje się świetnie, można spokojnie zrobić grubo ponad 100km. Z kolei mój "stary" Trek idzie jutro w ręce nowego nabywcy, także wszystko udało się sprawnie pozamieniać 😁Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na szlaku 👊

tero4.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cześć, to znowu ja 🙂 Z mojego Tero 4.0 jestem bardzo zadowolony i oczywiście zostaje u mnie. Teraz żonka chciałaby dla siebie coś podobnego. Przy wzroście 157 cm, musiałaby mieć ramę w rozmiarze S. Jak się okazuje Tero 4.0 w tym rozmiarze jest niedostępny, są jakieś ostatnie sztuki modelu niższego Tero 3.0 (słabszy silnik 50Nm, bateria 530Wh, napęd 1x9 Alivio, widelec SR Suntour XCM32 110mm). I teraz pytanie czy to nie są już za duże cięcia sprzętowe? Chodzi o jazdę raczej rekreacyjną po lasach, szutrach, czasem asfalt i lżejsze trasy po Beskidach itp.

Druga sprawa - jeśli rower jest z wyprzedaży, rok produkcji 2022, to czy jego bateria będzie nadal w porządku, czy lepiej takich "wyleżakowanych" rowerów nie brać? 😆

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...