Skocz do zawartości

Oksy do 500-600 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Hej forumowicze 😉 

Ostatnio szukałam butów dziś czas pomyśleć o fajnych okularach 😉 

Polecicie coś fajnego ? Dodam, że mam swoje „wymagania” 😜 Najlepiej: coś na kształt Oakley Sutro, Rapha, POC…fajnie jakby miały wymienne soczewki, nie ograniczały pola widzenia I nie były cholernie drogie 😝😝😝

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem to nie ma sensu bo za taką cenę mozna oczekiwać fotochromowych okularów. Nie znam się jednak na modzie.

Mogę powiedzieć jak ogarnąłem żonie 1. fajne kolarskie okulary z decathlonu za 3 stówy w kolorze fioletowo-różowym; 2. biały kask POC Omne Air, 3. fioletowo różowa koszulka; 4. Skarpetki kolarskie pod kolor koszulki. Efekt wow gwarantowany 🙂 

A i jeszcze białe buty 🙂

Odnośnik do komentarza
Teraz, Veriv napisał(a):

moim zdaniem to nie ma sensu bo za taką cenę mozna oczekiwać fotochromowych okularów. Nie znam się jednak na modzie.

Mogę powiedzieć jak ogarnąłem żonie 1. fajne kolarskie okulary z decathlonu za 3 stówy w kolorze fioletowo-różowym; 2. biały kask POC Omne Air, 3. fioletowo różowa koszulka; 4. Skarpetki kolarskie pod kolor koszulki. Efekt wow gwarantowany 🙂 

Styliweczki mam już ogarniete, oksy na ten moment mam właśnie z Decathlonu, ale czuję, że to nie to 😅😂😅😂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...