Skocz do zawartości

Koła mtb


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Planowałem upgrade swojej Meridy w późniejszym czasie, ale padnięta piasta przyspieszyła poszukiwania. Poszukuję kół na sztywne osie 12/148 i 15/110 boost, centerlock. Budżet około 1500. Używane do celów do włóczęgi po płaskich terenach, lasy, szutry,przez cały rok. Moja waga 72 kg. Opony obecnie Gravelking 50 mm i w tych okolicach chcę się obracać. Możecie coś polecić? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2023 o 22:02, Kiciol napisał(a):

Cześć 

Planowałem upgrade swojej Meridy w późniejszym czasie, ale padnięta piasta przyspieszyła poszukiwania. Poszukuję kół na sztywne osie 12/148 i 15/110 boost, centerlock. Budżet około 1500. Używane do celów do włóczęgi po płaskich terenach, lasy, szutry,przez cały rok. Moja waga 72 kg. Opony obecnie Gravelking 50 mm i w tych okolicach chcę się obracać. Możecie coś 

Wersja lekko wzmocniona jak dla mnie konfigurowana na lekkie enduro (czyli zestaw dla ciebie będzie tańszy) o takich samych dokładnie o jakich myślisz parametrach. Na piastach lepszych, lżejszych DT Swiss DT240 to koszt wraz z plecieniem 3720zł i jeśli się zdecydujesz na zakup do czwartku włącznie dostajesz upust 25% czyli 2610zł. W Twojej wersji, jeśli weźmiesz na zwykłych  piasta DT350 i ilości szprych 28 (ja mam 32) cena brutto wyjdzie Ci 3150. Po upuście dadzą Ci 2380zeta i uwierz to mega okazja.

Oczywiście mówimy o DTSwiss, topowych obręczach . Podmiot z Obornik Wlk. Zaufany. www.DT4YOU.com tu masz tel do gostka który Ci skonfiguruje i wyceni zestaw. Warunek - musisz się zdecydować do końca miesiąca. 505573286 (Gracjan)

Edytowane przez ram
.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...