Skocz do zawartości

[Polygon] Helios A7X


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tu kupił na forum karbonową szosę tej marki. Obecnie są takie obniżki że szukałbym czegoś bardziej markowego, co za rok nie zniknie z rynku.
Natomiast rower wygląda dobrze i jest na karbonowych kołach. Nie jestem fanem zintegrowanego kokpitu bo prawie zawsze przy biketfittingu trzeba zmienić rozmiar mostka lub kierownicy.

Jakbyś potrzebował 54 to mam ciekawy rower na zbyciu, trochę lepszej, szwajcarskiej marki, na lepszym osprzęcie i bardziej markowych kołach w zbliżonej cenie.

Odnośnik do komentarza

Polygon to nie jest marka totalnie no-name. Działają od 1989 roku, a firma jest z Indonezji. Widać, że dopiero wchodzą z dystrybucją do Polski.

Po samym Instagramie widać, że nie jest to firma krzak: https://www.instagram.com/polygonbikes/

Główny "minus" jaki widzę przy zakupie takiego roweru to późniejszy "problem" przy sprzedaży. Na pewno mniej znane marki trochę trudniej sprzedać, a jeśli już to idą w niższej cenie.

Z drugiej strony - sam kupiłem kilka lat temu gravela On One, a jest to marka własna brytyjskiego sklepu rowerowego (czytaj - w Polsce to no-name). Ale kupiłem go za tak dobre pieniądze, że mam gdzieś, że gdy przyjdzie do sprzedaży, to sprzedam go taniej, niż podobnie wyposażonego Treka. Bo za tego Treka musiałbym przy zakupie zapłacić odpowiednio więcej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...