Skocz do zawartości

Czy mogę swobodnie pokonywać hopki


Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie jeżdżę na Indianie X8 gdzie fabrycznie jest RS Recon. Coraz chętniej wykorzystuję na trasach hopki i zastanawiam się czy to bezpieczne dla mnie i tego amora, czy może powinienem pomyśleć o zmianie. Na razie nie są to duże hopy ani tym bardziej dropy, ale wydaje mi się, że w niektórych miejscach mógłbym polecieć dość daleko (ale na razie je omijam).

Odnośnik do komentarza

Zależy od Twojej wagi, jeśli ważysz poniżej 100 kg to skacz swobodnie. Mój młodszy brat waży koło 70, jeździł na indianie X7 z tą samą ramą i tym samym amortyzatorem, objechał ze mną Bielsk z enduro trials, w tym trasy takie jak cygan czy stary zielony, trasy enduro w szczyrku, wiśle, Myślenicach, skacze hopy i dropy. Na niektórych dropach zaliczał też upadki, on połamany ale rower cały. 

Pierwsze klękną obręczę, ale to też nie tak, że skoczysz i się złamie a zacznie coraz bardziej bić na boki. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, akir19 napisał(a):

Jeśli sprawia przyjemność to skacz. w końcu stwierdzisz, że trzeba wymienić ten rower na coś solidnego.

Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
 

Ten wydaje się całkiem solidny ?

 

11 minut temu, Oskarr napisał(a):

Zależy od Twojej wagi, jeśli ważysz poniżej 100 kg to skacz swobodnie. Mój młodszy brat waży koło 70, jeździł na indianie X7 z tą samą ramą i tym samym amortyzatorem, objechał ze mną Bielsk z enduro trials, w tym trasy takie jak cygan czy stary zielony, trasy enduro w szczyrku, wiśle, Myślenicach, skacze hopy i dropy. Na niektórych dropach zaliczał też upadki, on połamany ale rower cały. 

Pierwsze klękną obręczę, ale to też nie tak, że skoczysz i się złamie a zacznie coraz bardziej bić na boki. 

Dzięki, powinienem mieścić się w wadze ? to na razie zostawiam jak jest.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...