Skocz do zawartości

Zmiana Indiana X-Pulser 5.9 na ...


Rekomendowane odpowiedzi

Dodałem nowy wątek żeby nie kontynuować dosyć długiego wątku: Rockrider Explore 540 29" vs XC 100 29" ?
Jeżdżę rekreacyjnie na Indiana X-Pulser 5.9 drugi sezon. Z roweru jestem zadowolony. 
Chce zmienić Indianę na nowy rower o podobnych lub lepszych parametrach.
Budżet pomiędzy 4000 do 5000 zł. Mój wzrost 183 cm, waga w okolicach 100kg.
Pozycja na rowerze relaksacyjna ze względu na problemy z kręgosłupem.
Na chwilę obecną firmy które preferuje to Scott i Cube.
Prośba o Wasze wskazówki i opinie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Oskarr napisał(a):

https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-mtb/rower-gorski-mtb-torpado-storm-x8-m19-29-cali-meski-czarno-czerwony

Dobra cena za nowe indiany/torpado. W tej kategorii cenowej marka dużo nie znaczy, bardziej osprzęt. 

Dziękuję za propozycję Torpado Storm X8.

Chyba zdecyduje się na Indiana Xpulser 6.9 w cenie 2699 zł.

Dla moich potrzeb jazda do pracy kilka km, rekreacyjnie bez skakania i jazdy terenowej do 20 km. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Oskarr napisał(a):

po co zmieniać 5.9 na 6.9? one różnią się jedynie powietrzną komorą amortyzatora, innych różnic nie ma. Tak właściwie to kupujesz drugi taki sam rower ? 

Chce mieć nowy rower.

Indiana Xpulser 5.9 dla moich potrzeb jest wystarczają, jest po jedym solidnym upadku. Chce sprzedać 5.9 i mieć nowe 6.9.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, DarwinWatterson napisał(a):

Dodałem nowy wątek żeby nie kontynuować dosyć długiego wątku: Rockrider Explore 540 29" vs XC 100 29" ?
Jeżdżę rekreacyjnie na Indiana X-Pulser 5.9 drugi sezon. Z roweru jestem zadowolony. 
Chce zmienić Indianę na nowy rower o podobnych lub lepszych parametrach.
Budżet pomiędzy 4000 do 5000 zł. Mój wzrost 183 cm, waga w okolicach 100kg.
Pozycja na rowerze relaksacyjna ze względu na problemy z kręgosłupem.
Na chwilę obecną firmy które preferuje to Scott i Cube.
Prośba o Wasze wskazówki i opinie.

Rada jest taka, żeby roweru, jeżdżąc rekreacyjnie, NIE ZMIENIAĆ. Dostaniesz za niego grosze. Myślę, że w okolicy 1,7 -1,9 tys. Wymień heble, zmień amor, jeśli Co on jest do czegoś naprawdę piotrzebny. I tyle. Tu masz przykładowe ceny rynkowr pulsara.

https://m.olx.pl/d/oferta/rower-gorski-mtb-indiana-x-pulser-5-9-m21-29-cali-meski-CID767-IDUVTwq.html

W ogóle ceny rowerów dramatycznie zanurkowały. Ludzie wyzbywają  się zakupów z czasów pandemii. To były przelotne romanse. Duuuużo fajnych mega okazji na olx, allegro zarówno karbonow, alu, fulli. 

Edytowane przez ram
.
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ram napisał(a):

Rada jest taka, żeby roweru, jeżdżąc rekreacyjnie, NIE ZMIENIAĆ. Dostaniesz za niego grosze. Myślę, że w okolicy 1,7 -1,9 tys. Wymień heble, zmień amor, jeśli Co on jest do czegoś naprawdę piotrzebny. I tyle. Tu masz przykładowe ceny rynkowr pulsara.

https://m.olx.pl/d/oferta/rower-gorski-mtb-indiana-x-pulser-5-9-m21-29-cali-meski-CID767-IDUVTwq.html

W ogóle ceny rowerów dramatycznie zanurkowały. Ludzie wyzbywają  się zakupów z czasów pandemii. To były przelotne romanse. Duuuużo fajnych mega okazji na olx, allegro zarówno karbonow, alu, fulli. 

Zamówiłem Xpulser 6.9 po przeczytaniu komentarzy zamówienie anulowałem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...