Skocz do zawartości

Dobra, damska, oddychająca koszulka rowerowa


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś kupiłem koszulkę w Lidlu i zdecydowanie nie jest o k., no chyba, że poszli do przodu z jakością w ciągu ostatnich kilku lat, w co jednak wątpię. Koszulki z Deca jak dla mnie mają strasznie dziwną rozmiarówkę i nic nie mogę na siebie dopasować, spodni mam 3 czy 4 pary i są o.k. ale koszulki są dla ludzi o wąskich barkach i szerokich biodrach ?.

Mam chyba ze 2 czy 3 koszulki Radvik, można je przymierzyć i kupić np. w Martes Sport - oprócz męskich mają też fajne wzornictwo kobiece, materiały też są o.k., można znaleźć zarówno coś cieńszego jak i grubszego (w sensie materiału) o kroju bardziej lub mniej dopasowanym - zobacz, powinno się spodobać żonie

Odnośnik do komentarza

Dzięki za info. 

Crivit to trochę loteria, czasem fajne rzeczy czasem bardzo przeciętne.

Decathlon tak jak pisze @Greg29 ma bardzo dziwne te rozmiary koszulek. Spodnie, nawet bluzy są ok, ale koszulki nie mogę tam kupić.

Ten Radvik oddycha? Chodzi o coś co ma kieszonki i nie będzie barierą dla dobrej base layer brubeka.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Bonnum napisał(a):

Ten Radvik oddycha? Chodzi o coś co ma kieszonki i nie będzie barierą dla dobrej base layer brubeka.

Coś tam oddycha, tragedii nie ma ale nie wypowiem się czy dobrze czy słabo bo nie mam porównania bo mam jeszcze jedną z Lidla, która nie oddycha i jedną kupioną w Holandii, która jest w miarę o.k. Z kieszonkami to oni też mają dziwną politykę bo w większości koszulek jest tylko jedna kieszonka na plecach z boku, na suwak (chyba na telefon), jakby producent robił to z myślą o plecakach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...