KTRAK – rower do jazdy zimą

Ktrak to zestaw, dzięki któremu możemy przystosować rower do jazdy po śniegu. Ułatwia on poruszanie się po płaskim terenie oraz szybki zjazd z ośnieżonego stoku. Nadaje się on do jazdy nie tylko po śniegu, ale także po piasku i innych miękkich powierzchniach.

Ktrak to ciekawy zestaw, składający się z przedniej płozy montowanej na amortyzatorze i tylnego napędu kołowo-gąsiennicowego, który w połączeniu z rowerem górskim stwarza nowe perspektywy w kolarstwie zimowym. KTRAK jest zestawem uniwersalnym i pasuje do wszystkich rowerów górskich z hamulcami tarczowymi i obecnie jest dostępny w rozmiarze 26 cali.

Rower do jazdy zimą
Po zamontowaniu KTRAK’a nasz rower zyska od 2 do 3 kg wagi. Ponadto jest on bardzo łatwy w instalacji a precyzyjność wykonania oraz użycie najwyższej jakości komponentów zapewnia jego trwałość i wytrzymałość.

Snow Bicycle

Ktrak jest do kupienia w Polsce. Jego cena oscyluje koło 2000 zł. Osobiście wydaje mi się, że tego typu zimowy sprzęt może sprawdzić się w wypożyczalniach przy stokach narciarskich jako uzupełnienie dla nart i snowboardów. Nie spodziewałbym się zmasowanego najazdu Ktrak-owców na stoki – głównie przez cenę zestawu, która jest moim zdaniem trochę przesadzona.

A tak jeździ się na Ktraku:

Zestaw składa się z przedniej płozy, którą montujemy na amortyzatorze oraz tylnego napędu kołowo-gąsiennicowego. Zestaw pasuje do kół 26 cali i wymagane są hamulce tarczowe.

Instalacja tego zimowego gadżetu według producenta nie zajmuje wiele czasu i można śmigać.Aby napisać komentarz pod wpisem, nie musisz się rejestrować! Wystarczy, że podasz swoją nazwę i e-mail oraz zaznaczysz ptaszkiem "Wolę pisać jako gość". Trzeba odhaczyć jeszcze dwa okienka od góry, gdzie zgadzacie się na przetwarzanie Waszych danych. Zapraszam do komentowania - odpisuję na wszystkie pytania, nawet w starych wpisach.