Grupa szosowa SRAM Force 2013

Zapraszam do obejrzenia najnowszego odcinka Rowerowych Porad na YouTube. Będzie mi bardzo miło, jeżeli zasubskrybujesz mój kanał :)SRAM Force grupa osprzętu szosowego od której wszystko się zaczęło, wciąż jest wybierana przez wiele zawodowych ekip, amatorów z zacięciem wyścigowym oraz każdego, kto szuka niesamowitego działania i wysokiej jakości. Na sezon 2013 SRAM Force zyska kilka znaczących udoskonaleń, bezpośrednio inspirowanych grupą SRAM RED. Pierwotnie będące na wyposażeniu mechanizmów korbowych SRAM RED, nowe zębatki SRAM Force są zoptymalizowane tak by zapewniać profesjonalne przerzucanie, większą sztywność, transfer mocy oraz wytrzymałość.

Kolejnym udoskonaleniem jest jedna z najbardziej popularnych cech wszystkich klamkomanetek szosowych RED, technologia Zero-Loss, dokładnie taka jak w SRAM RED będzie teraz obecna w przedniej i tylnej manetce.

Nowa Grupa Szosowa SRAM Force

W przyszłorocznej przerzutce tylnej SRAM Force znajdą się nowe kółka AeroGlide, które mają lepsze łożyska oraz dokładniej prowadzą łańcuch w każdych warunkach.

Ostatnie ale nie najmniej ważne jest to, że przerzutka Force będzie dostępna w wersji WiFLi ze średnim wózkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.