Skocz do zawartości

Przerzutka Deore RD M592 i kółka przerzutki Deore RD M6000


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

przerzutka tylna RD M592 nie posiada mikroregulatora. To wada czy zaleta? Czy regulator przy manetce (też Deore) będzie wystarczający? Rower ma zewnętrzne prowadzenie linki, jest ona częściowo tylko schowana w pancerze. Dlaczego kółka o których wspomniałem są różne: jedno ma znacznie wyższe zęby niż drugie. Przeznaczone do napędu 10s, wózek GS. Które ma być na dole: z wysokimi zębami czy niskimi. No i dlaczego wysokości tych zębów są różne?                                         

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry. Z tego co mnie pamięć nie myli, w tym modelu, ktory z powodzeniem obsługuje 9-cio rzędowe jak i 8-cio rzędowe zmieniarki, mikro jest zbędne. To taki bajer przydatny do szosy, gdzie rzędy są upakowane ciasno i na dodatek musi układ współpracować z "dużą" koronką korby. M592 miałem w swoim authorze, kiedy przerabiałem napęd właśnie 8x na 9x. Działało idealnie. To b. dobry, bezproblemowy model, klasę wyższy niż alivio. Raz w roku, po zimie, wymagała regulacji ale do tego wystarczył zwykły imbus i/ krzyżak. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...