Skocz do zawartości

MTB - co polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Tak jak w temacie, poszukuje MTB w budżecie jakieś 5000zl.

Czytałem co nieco na forum, w niektórych podobnych tematach i zastanawiam nad rockriderem xc120, ale czy w tych pieniądzach znajdę coś lepszego? 

Wcześniej uparłem się na trek'a xcaliber 7, ale czytając posty na forum - zrezygnowałem. 

Co więc możecie polecić? 

Robie ~50km na wyjazd, głównie polne drogi i lasy, drogi utwardzane rzadziej.

Z góry dzięki✋?

Odnośnik do komentarza

Nieustająco polecamy to samo :)
Rockrider XC 120
...długo nic a potem
Indiana Strom X8/X9
Kellys Gate 30/50
Merida Big Nine 500 Lite i Limited
Orbea Alma H30/H50

To są jedyne w okolicy tego budżetu ze sztywnymi osiami w standardzie Boost.
Czasem objawi się jakiś Lapierre, BH, Ghost, Focus i jest jeszcze Giant XTC SLR z nieznanym amorem.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
W dniu 21.07.2022 o 09:12, jajacek napisał(a):

Nieustająco polecamy to samo :)
Rockrider XC 120
...długo nic a potem
Indiana Strom X8/X9
Kellys Gate 30/50
Merida Big Nine 500 Lite i Limited
Orbea Alma H30/H50

To są jedyne w okolicy tego budżetu ze sztywnymi osiami w standardzie Boost.
Czasem objawi się jakiś Lapierre, BH, Ghost, Focus i jest jeszcze Giant XTC SLR z nieznanym amorem.

Witam Jacku mógłbyś coś więcej powiedziec o indiana storm x8 ?? Czy za 3800 nowy warto go kupić ? Rower glownie do miasta i czasem na wypady leśne, czy w tym budżecie +- 4tyś coś innego w tej cenie można rownież wyrwać kellysa gate 30 , ściągnąć z niemiec radon jealous al 8.0. Czy szukać rockrider ? Proszę o pomoc 

Odnośnik do komentarza

Wyjściowa cena Ci dużo nie da bo to było parę lat temu i były inne realia rynkowe. Początkowa cena to było koło 3500, X7 kosztował przed pandemią koło 3000 ale wtedy taka 6.9 kosztowała koło 2500 a XC 100 na podzespołach obecnego XC 120 kosztował 4000 zł (obecnie XC 120 5800). Wtedy szosę tribana 520 na pełnej sorze kupowałem za 2200, obecnie kosztuje szosa na sorze 3800. 

Poniżej 4500 zł za X8 to dobra cena, poniżej 4000 zł za X8 to bardzo dobra oferta przebijająca konkurencję o głowę. Poniżej 3500 to cena jak za używkę na porównywalnym/gorszym osprzęcie - prawdziwa okazja jak za nowy rower. 

Odnośnik do komentarza

Nie, nie dostaniesz. Z tym też może być problem, dzisiaj nawet w innym poście opisywałem problem z indianami. Nie ma ich a jak są to też ich nie ma np. Jest w sklepie ale uszkodzony itp. Jeśli dostaniesz rabat to fajnie, ale nie liczyłbym na to. 3800 to dalej super okazja i jeśli nie jest uszkodzony to kupować 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Glinus09 napisał(a):

Ogladalem i jest powystawowy a co za tym idzie poobijany itd .. dlatego celuje w innym miescie bo na stronie maja info ze nowy zapakowany towar na magazynie pytanie czy tylko taka notka czy prawda ale dodzwonic do niech to tez graniczy z cudem 

Jeśli mówisz o salonie w Inowrocławiu to są dwie sztuki, oba powystawowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...