Skocz do zawartości

29er, MTB 21" do 3000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ! Szukam jakiegoś ciekawego rowerka do 3000zł
 
Znalazłem takiego Cube, co o nim myślicie? Czy warto dać tyle pieniędzy za niego? Słyszałem coś o niestandardowym sposobie mocowania amora w Cube, czy to prawda?
 
 
http://allegro.pl/rower-gorski-cube-acid-29-2014r-i6233172496.html

 

Jest jeszcze Spec, ale prawdopodobnie cena podskoczy w górę.

 

http://allegro.pl/rower-specialized-29-pelne-shimano-slx-i6235843530.html

Odnośnik do komentarza

Jak nowy to jeden z lepszych to Cube Attention 2015. Chodzi po 3100 na Allegro. Nic nie wiem o niestandardowym amorze. Każdy amor wchodzi w stery a na górze łapie go mostek ahead. Dużej filozofii nie  ma. Może tylko albo mieć prostą rurę sterową starego typu albo nowoczesną, zwężającą się (tzw. tapered).

 

Jak używki typu Spec, to w Specach jak będziesz cierpliwy to kupisz to co ja mam, czyli Crave za ok. 3000 w zależności od wersji.

Rockhopper to rower bardziej rekreacyjny i zwykle na gorszym osprzęcie i amorze niż Crave. Crave to coś pomiędzy aktywną rekreacją i ściganiem. Wyśmienity model.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o Rockhoppera z aukcji to kupiłem synowi bardzo podobny, używany, tyle że za 2000 zł. I mniej więcej tyle jest wart, z małą górką za to że 29 a mojego syna 26. Nasz ma chyba trochę lepszy amor bo Fox Float, osprzęt podobny bo u nas SRAM X9. Ten Rockopper to rama sprzed paru ładnych lat, chyba gdzieś 2009/2010 może 2011, do której albo wsadzono nowy amor i lepszy osprzęt albo może była taki model rzeczywiście. Nie kojarzę. Rama jest dobra i lekka ale w tym czasie ramy poszły do przodu i Crave ma z pewnością lepszą chociaż z niemal identycznego stopu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...