Skocz do zawartości

Fitness/cross dla kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.03.2022 o 16:34, jajacek napisał:

Specialized Tarmac SL6 na której mój młody wygrał w niedzielę wyścig w Belgii po brukach

No gratulacje Jacku! (Izegem-Kachtem Juniors). Skromnie wspominasz a tu trzeba byłoby pochwalić się. Czytałem relację. I to są dobre wieści ? Sukcesy i pasję. Wszystko na ten temat.Tak trzymać.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
W dniu 18.03.2022 o 12:34, rbellic napisał:

No i zdecydowałem się na Marin Kentfield ST2 ?

Hej, są już jakieś pierwsze wrażenia? ? właśnie szukam tego typu roweru dla żony. Daje rady np. na kostkach brukowych / szutrach? Albo na podjazdach (mieszkamy na pogarówkowatym terenie)?

Będę wdzięczny za opinie :)

Odnośnik do komentarza

Cześć! Rower bardzo dobrze się sprawdza. Użytkowany 100% w Krakowie więc stan nawierzchni często nie jest idealny ?  Pozycja jest bardzo wygodna, szerokie opony wybierają nierówności całkiem sprawnie. Amortyzator w tych przedziale cenowym rowerów odpuściłem więc wybór pomniejszył się znacznie. Przerzutki i hamulce na razie nie sprawiają żadnych problemów ale oczywiście mowa i jeździe rekreacyjnej po ścieżkach/chodnikach. Więc pewnie każdy osprzęt by się sprawdził podobnie. Podjazdy 'miejskie' ogarnia bez problemu, ale nie są to wymagające odcinki ? Ogólnie, do zastosowań do których został zakupiony nie ma żadnych zastrzeżeń. Ale żeby nie było: Spec Sirrus od którego zacząłem poszukiwania pewnie też byłby spoko, po prostu szukałem prostego roweru do trochę szybszego śmigania po ścieżkach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...