Skocz do zawartości

Cube Reaction Pro 21 cali :)


Rekomendowane odpowiedzi

No przygoda fajna złożyć rower, ale jestem niespokojna dusza trochę , więc już zmiany poszły:D na szczęście rower trafił do znajomego z którym czasami jeżdżę więc czasami go zobaczę;]

Wpadł mi teraz rockrider xc500, wiedziałem że prędzej czy później coś zmienię a wydaje mi się, że to chyba ostatni rower który ma jeszcze "normalna cenę" a która za jakiś czas na pewno wzrośnie. Jeśli wgl będą dostępne. Wiec przyspieszylem plany. Bardzo podoba mi się i osprzęt i geometria, w tym sezonie ostro go potestuje na kilku zawodach i na szlakach ? a udało się jeszcze załapać na jakąś promocje i dostać prawie 200 zł bonu  na zakupy więc finalnie rower dostał gratis zapasowy hak, koszyczki na bidon i sakiewke na serwis.

Odnośnik do komentarza

Gratuluję. Super decyzja w ostatniej chwili. Od września ubiegłego roku namawiałem kogo się da by kupowali co się jeszcze da jeszcze w ubiegłym roku, zwłaszcza dobrze doposażone używki.

Widelec rozumiem Rochshock REBA R ?

No i ta katalogowa waga ... 11,5 kg. Czy to prawda ? Wrzucisz go faktycznie na wagę ? Na podjazdach też odczujesz akcję z powodu 34 zębów korby ?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj sprawdzałem i jestem skłonny powiedzieć, że nie ściemniają ?

Podali rozmiar M bez pedałów 11.5 KG

Ja mam rozmiar XL, pedały SPD m520, zmienione opony na nie wiele lżejsze, bo fabryczne to masakra O.O, koszyk na bidon, chwyty z rogami. I taki zestaw waży 12.2 czyli 700 gram więcej niż goły rozmiar M bez pedałów.

Sztuciec tak, Reba już po serwisie w trakcie testów bo nigdy na Rebie nie jeździłem więcej niż chwilę u kogoś, co do napędu, po jeżdżeniu na kasecie 11-46 to ta zębatka 34 na przodzie nie robi mi kłopotu, chociaż przyszłościowo wleci pewnie 32t.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...