Skocz do zawartości

Drętwiejąca ręka


elede90

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam problem z lewą dłonią, drętwieje mi przy jeździe głownie asfalt/szuter (po krótkim czasie zaczynam już to odczuwać około 20 km), w terenie gdzie jest dużo nierówności jakieś korzenie ten problem nie występuje nawet przy wielogodzinnej jeździe. Odnośnie prawej dłoni jest wszystko ok, plecy mnie nie bolą, z karkiem też nie mam problemu, ogólnie czuje się dobrze na rowerze z wyjątkiem lewej dłoni a głownie palców. 

Miał ktoś podobny problem i może się wypowiedzieć w tej kwestii :) ? Szukać rozwiązania w ustawieniu roweru czy to raczej do jakiegoś fizjo się udać.

 

 

Odnośnik do komentarza

Przez neta nie da się zdiagnozować. Jak bym stawiał na fizjo. Też mam problemy z drętwienie dłoni i w kółko szukam rozwiązań. Ale pesel mam zaawansowany i wiem że idealnie nie będzie. Kolega miał niemal paraliż dwóch palców, okazało się że problem był w kręgosłupie piersiowym. Terapia manualna pomogła. Ja też kiedyś miałem niemal sparaliżowane dwa palce w wyniku zapalenia nerwu łokciowego. Fizjo i wcieranie Voltarenu pod ultradźwiękiem to ogarnęły.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...