Skocz do zawartości

Cube attention SL 2021r 19 cali, Shimano XT 1x12


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Proszę o poradę, co sądzicie. Jadę jutro sprawdzić dwa rowery, które będą służyć głównie do rekreacji 50/50 asfalt i lasy, zależy mi na w miarę wygodnej pozycji za kierownicą.

Wpadly mi w oko dwa rowery 

Cube możliwe, że uda mi się zjechać 100/200 zł. 

https://www.olx.pl/d/oferta/cube-attention-sl-2021r-19-shimano-xt-1x12-CID767-IDMbafz.html

Tutaj raczej brak negocjacji co do ceny

https://www.olx.pl/d/oferta/giant-fathom-rozmiar-m-29-CID767-IDLqlUx.html

 

Z racji tego, że Indiany nigdzie nie mogę dorwać to próbuje w używkach. 

Czy w wyżej wymienionych rowerach cena jest adekwatna do osprzętu itp? Wyglądają na zadbane, tylko chciałem się dowiedzieć, co sądzą znawcy o tych rowerach.

Pozdrowiam i dzięki z góry za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę aby był dobry. Kolega ma 173 a moę nawet 171 wzrostu i jeździ na M, 19 cali. Jak wsiadłem na jego rower, to przy moich 175 wydawał mi się za krótki. Ale jestem przyzwyczajony do "normalnych" rowerów mtb. Przy normalnej geometrii potrzebujesz 19 cali. Ten Giant Fathon to jest rower trailowy, typowo w teren. Po asfalcie słabo się nim będzie jeździć.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, jajacek napisał:

Nie sądzę aby był dobry. Kolega ma 173 a moę nawet 171 wzrostu i jeździ na M, 19 cali. Jak wsiadłem na jego rower, to przy moich 175 wydawał mi się za krótki. Ale jestem przyzwyczajony do "normalnych" rowerów mtb. Przy normalnej geometrii potrzebujesz 19 cali. Ten Giant Fathon to jest rower trailowy, typowo w teren. Po asfalcie słabo się nim będzie jeździć.

Jednak nie pasował mi, miales rację. A mam pytanie, czy Indiana x7 21 cali przy 180 cm, pewnie jest za duża, ale mogę jakoś operować mostkiem, ustawieniem kierownicy i siodła żeby było w miarę dopasowane ? Czy raczej nie realne ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...